O tym się mówi

TP-Link zapomniał o aktualizacjach firmware: kiepsko z... (www.dobreprogramy.pl)
TP-Link będzie musiał poważnie zastanowić się nad polityką względem...
Samsung zachęca do zmiany iPhone'a na Note'a 8 (www.telepolis.pl)

Wybrani mieszkańcy Korei będą mogli przetestować Galaxy Note8 i...

Autolokalizator – kontrola czasu pracy

http://www.roger.pl

Foto: pixabay.com

Autolokalizator to od niedawna nowa usługa, która umożliwia monitorowanie pojazdów firmowych oraz lepsze zarządzanie ich flotą. Niesie ona ze sobą wiele korzyści, a podstawową jest oczywiście możliwość kontrolowania pojazdu na bieżąco z każdego komputera, który posiada dostęp do Internetu. Firmy lokalizacyjne oferują różnego rodzaju abonamenty i pakiety, w których można zawrzeć wszelkie usługi związane z lokalizacją GPS.Autolokalizacja odbywa się na bieżąco, lecz wszelkie…

Autolokalizacja odbywa się na bieżąco, lecz wszelkie dane są zapamiętywane i wyświetlane w postaci raportów i wykresów. Jedną z możliwości, jakie daje lokalizacja auta firmowego jest kontrola czasu pracy kierowcy. System lokalizacyjny( dość skomplikowany moduł składający się z zaawanowanych technologicznie układów scalonych i innych podzespołów elektronicznych )rejestruje bowiem czas trwania jazdy oraz czas trwania postojów. Ma to różne zastosowanie.

Na pewno pracownik, który wie, że jego…

Na pewno pracownik, który wie, że jego szef może go obserwować z każdego miejsca, pracuje efektywniej. Lokalizacja auta i kontrola czasu pracy pozwala również na pilnowanie bezpiecznego czasu pracy kierowcy oraz pozwala zaplanować odpowiednią ilość odpoczynków. Usługa ta pomaga również w rozliczaniu czasu pracy kierowców w postaci tabel, wykresów i raportów.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Autolokalizator – kontrola czasu pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum