O tym się mówi

Chrome ma wbudowane zabezpieczenie przed malware. Jak z... (www.dobreprogramy.pl)
Jeśli zauważycie, że Chrome zwalnia, zużywa podejrzanie dużo zasobów,...
Czekasz na obsługę gestów w Androidzie? Możesz ją... (www.dobreprogramy.pl)
W Androdzie P, którego wersja testowa jest już dostępna dla deweloperów,...

Awaria komputera – koszmar współczesności

Każdego z nas podczas pracy z komputerem i różnego typu oprogramowaniem spotkała kiedyś niemiła niespodzianka związana z awarią komputera podczas naszej pracy. Wówczas jedyną rzeczą o jakiej myślimy, to jak możemy odzyskać dane znajdujące się na dysku twardym naszego komputera.Odzyskiwanie danych z dysków komputera w przypadku…

Odzyskiwanie danych z dysków komputera w przypadku awarii samego oprogramowania jest możliwe przy pomocy różnych, oferowanych na rynku programów, które odszukają dane – oczywiście jeśli zostały one uprzednio na nim zapisane.

Jeśli jednak odzyskiwanie danych wiąże się z naprawą komputera, musimy wówczas odłączyć nasz dysk twardy i spróbować pozyskać dane przy pomocy innego komputera. Jeśli jednak okaże się, iż to właśnie dysk uległ awarii( bo na przykład odmówiły współpracy układy scalone sterujące napędem albo wszystkie podzespoły elektroniczne dysku spaliły się ), to jedyną nadzieją dla nas na odzyskanie cennych danych są specjalistyczne firmy, dla których odzyskiwanie danych nawet z zepsutych nośników nie stanowi większego problemu.

Galeria

Oczywiście odzyskiwanie danych nie zawsze zakończy się sukcesem, wszystko zależy w jak dużym stopniu dysk został uszkodzony – jeżeli akurat został uszkodzony ten sektor dysku, w którym zapisane były nasze informacje, musimy liczyć się z tym, iż nie da się ich w ogóle odczytać, a co za tym idzie, także i odzyskanie ich nie będzie możliwe.

Więcej informacji znajdziesz na: avidata.pl

Dołącz do dyskusji “Awaria komputera – koszmar współczesności”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum