O tym się mówi

Google obniży widoczność stron, które ładują się... (www.dobreprogramy.pl)
Google już wkrótce zmieni zasady, według których pozycjonowane są strony...
Nie wegetuj, kwitnij! Aplikacja Thrive pomoże odzyskać... (www.dobreprogramy.pl)
Spędzasz dużo czasu ze smartfonem? Jeśli to nie Ty kontrolujesz swoje...

Bezpieczeństwo w internecie

W tym artykule chciałbym się zająć problemem, przed którym zostanie postawiony niemal każdy rodzic: bezpieczeństwo dzieci w internecie. Dziś dostęp do sieci ma niemal każdy. Mają dostęp do niego także najmłodsi użytkownicy. Tylko kontrola dostępu może uchronić dzieci przed niebezpiecznymi treściami w internecie.Przede wszystkim należy pamiętać, że w…

Przede wszystkim należy pamiętać, że w internecie możemy znaleźć niemal wszystko. Od wielu przydatnych treści po te najbardziej niebezpieczne. Dlatego tak ważna jest rodzicielska kontrola dostępu. Do czego taka kontrola dostępu może się przydać. Przede wszystkim blokuje wszelkie strony, który uzna za niebezpieczne. Ponadto kontrola dostępu blokuje strony, które posiadają wirusy. Wiadomo, że w czasie, kiedy większość czynności( także związanych z pieniędzmi i bankowością )można wykonać w internecie, taki wirus może być naprawdę niebezpieczny.

Ponadto kontrola dostępu chroni przed…

Ponadto kontrola dostępu chroni przed stronami, które wyłudzają pieniądze. Na nie mogą być podatne także dzieci, więc przyda się uchronić przed tym swój komputer. Widać więc, że kontrola dostępu jest bardzo przydatna dla wszystkich rodziców. Każdy powinien zakupić taki problem by być pewnym, że dziecko spędza pożytecznie czas w sieci internetowej.

Dołącz do dyskusji “Bezpieczeństwo w internecie”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum