O tym się mówi

Windows 10 Build 17040 dostępny z poprawkami w obsłudze... (www.dobreprogramy.pl)
Nowej kompilacji testowej Windowsa 10 spodziewaliśmy się już wczoraj,...
Samsung planuje polepszyć stosunek ceny do jakości by... (www.telepolis.pl)

Samsung odczuł na karku oddech Xiaomi. Na ważnym i perspektywicznym...

Bezpieczny obieg dokumentów urzędowych.

Urzędy są miejscem, gdzie trzema się ważne dane, często takie, które podlegają przepisom o ochronie danych osobowych oraz tajemnicy służbowej i państwowej. Pracownicy urzędów są dokładnie przeszkoleni i poinstruowaniu do starannego chronienia dokumentów. Ich obieg w urzędzie jest ściśle kontrolowany, ale można ten system poprawić i lepiej zabezpieczyć.Na pewno obieg dokumentów w…

Na pewno obieg dokumentów w urzędzie wymusza wiele uwagi. Trzeba uważać, aby dokumenty nie dostały się w postronne ręce petentów czy osób nieupoważnionych. Jest to zadanie, którego wypełnianie skutkuje zwiększoną ilością pracy i jej utrudnieniem. Trzeba w urzędach zadbać o to, aby obieg dokumentów odbywał się naturalnie łatwo, ale zarazem bezpiecznie. Muszą więc w poszczególnych działach urzędu znaleźć się niszczarki, w których szybko można pozbyć się dokumentów w zgodzie z przepisami prawa.

Obieg dokumentów to nie tylko…

Obieg dokumentów to nie tylko ich niszczenie, ale również przekazywanie tylko odpowiednim i uprawnionym do tego osobom, które są bądź to stronami postępowania administracyjnego bądź są pracownikami urzędu i zajmują się daną sprawą lub są zwierzchnikiem. Tak zorganizowany obieg dokumentów z odpowiednim ich przechowywaniem w zamykanych szafach pozwala spełnić wszystkie wymogi formalne.

Autor poleca również stronę: system crm

Dołącz do dyskusji “Bezpieczny obieg dokumentów urzędowych.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum