O tym się mówi

LG G7 ThinQ trafi do Polski z ceną 3499 zł (www.telepolis.pl)

W ofercie sklepu Komputronik pojawił się najnowszy flagowiec LG. Jego...
Plany Sony na najbliższe lata (www.telepolis.pl)

Prezes zarządu Sony Kenichiro Yoshida wyłożył dokładnie strategię...

Bezpieczny obieg dokumentów urzędowych.

Urzędy są miejscem, gdzie trzema się ważne dane, często takie, które podlegają przepisom o ochronie danych osobowych oraz tajemnicy służbowej i państwowej. Pracownicy urzędów są dokładnie przeszkoleni i poinstruowaniu do starannego chronienia dokumentów. Ich obieg w urzędzie jest ściśle kontrolowany, ale można ten system poprawić i lepiej zabezpieczyć.Na pewno obieg dokumentów w…

Na pewno obieg dokumentów w urzędzie wymusza wiele uwagi. Trzeba uważać, aby dokumenty nie dostały się w postronne ręce petentów czy osób nieupoważnionych. Jest to zadanie, którego wypełnianie skutkuje zwiększoną ilością pracy i jej utrudnieniem. Trzeba w urzędach zadbać o to, aby obieg dokumentów odbywał się naturalnie łatwo, ale zarazem bezpiecznie. Muszą więc w poszczególnych działach urzędu znaleźć się niszczarki, w których szybko można pozbyć się dokumentów w zgodzie z przepisami prawa.

Obieg dokumentów to nie tylko…

Obieg dokumentów to nie tylko ich niszczenie, ale również przekazywanie tylko odpowiednim i uprawnionym do tego osobom, które są bądź to stronami postępowania administracyjnego bądź są pracownikami urzędu i zajmują się daną sprawą lub są zwierzchnikiem. Tak zorganizowany obieg dokumentów z odpowiednim ich przechowywaniem w zamykanych szafach pozwala spełnić wszystkie wymogi formalne.

Autor poleca również stronę: system crm

Dołącz do dyskusji “Bezpieczny obieg dokumentów urzędowych.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum