O tym się mówi

Intel zapowiada nowe modemy 5G (www.telepolis.pl)

Do oferty Intela wprowadzone zostaną modemy XMM 8000, pierwsza rodzina...
Samsung zachęca do zmiany iPhone'a na Note'a 8 (www.telepolis.pl)

Wybrani mieszkańcy Korei będą mogli przetestować Galaxy Note8 i...

Bo wszyscy uwielbiają gry na konsolach

Ile lat mają dzieci, które zasiadają do gry na konsoli. Możecie nam uwierzyć na słowo lub też nie, ale z grami różnego rodzaju radzą sobie świetnie kilkulatkowie – pięciolatek doskonale radzi sobie z wyścigami samochodowymi, grami strategicznymi i przygodowymi. Oczywiście we wszystkim istotny jest umiar, dlatego drodzy rodzice tutaj zaczyna się wasza rola, by dziecko nie widziało po przedszkolu czy szkole tylko i wyłącznie konsoli i gier.Czas na inne rozrywki, obowiązki,…

Czas na inne rozrywki, obowiązki, zadania również powinien się znaleźć. Oczywiście mu tytłaj wspominamy o dzieciach, ale tak naprawdę gry na xbox 360 są świetnie dla maluchów, nastolatków, dorosłych panów. Oj tak.

Niektóra kobieta może dwoić się i troić,…

Niektóra kobieta może dwoić się i troić, by mąż ją zobaczył podczas gry na konsoli a i tak efekt będzie mizerny. Okazuje się, że nawet trzydziestolatko wie potrafią oddać się bez reszty różnego rodzaju grom. Oczywiście warto też wspomnieć, że projektanci nie próżnują i co rusz oferują nam nowe propozycje lub modyfikacje starych gier. Tak naprawdę ten rynek nigdy nie śpi i praktycznie każdy dnia coś ciekawego się na nim dzieje.

Rzecz jasna gry na xbox 360 mają jeden cel – mają wciągnąć gracza, mają pochłaniać jego uwagę i czas. Mało tego mnóstwo osób kończąc grę nie zapomina o niej, pojawiają się rozmowy wśród znajomych o kolejnych postępach w grze, o ciekawych miejscach do odkrycia, o nowych broniach, nowych grach – praktycznie można powiedzieć, że jest to temat na czasie w każdych kręgach towarzyskich – nie tylko maniaków komputerowych.

Dołącz do dyskusji “Bo wszyscy uwielbiają gry na konsolach”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum