O tym się mówi

Problemy Samsunga Galaxy S9: we flagowym smartfonie nie... (www.dobreprogramy.pl)
Nowy topowy smartfon Samsunga z pewnością jest jednym z najlepszych...
Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder... (www.telepolis.pl)

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zlikwidowali...

Bo wszyscy uwielbiają gry na konsolach

Ile lat mają dzieci, które zasiadają do gry na konsoli. Możecie nam uwierzyć na słowo lub też nie, ale z grami różnego rodzaju radzą sobie świetnie kilkulatkowie – pięciolatek doskonale radzi sobie z wyścigami samochodowymi, grami strategicznymi i przygodowymi. Oczywiście we wszystkim istotny jest umiar, dlatego drodzy rodzice tutaj zaczyna się wasza rola, by dziecko nie widziało po przedszkolu czy szkole tylko i wyłącznie konsoli i gier.Czas na inne rozrywki, obowiązki,…

Czas na inne rozrywki, obowiązki, zadania również powinien się znaleźć. Oczywiście mu tytłaj wspominamy o dzieciach, ale tak naprawdę gry na xbox 360 są świetnie dla maluchów, nastolatków, dorosłych panów. Oj tak.

Niektóra kobieta może dwoić się i troić,…

Niektóra kobieta może dwoić się i troić, by mąż ją zobaczył podczas gry na konsoli a i tak efekt będzie mizerny. Okazuje się, że nawet trzydziestolatko wie potrafią oddać się bez reszty różnego rodzaju grom. Oczywiście warto też wspomnieć, że projektanci nie próżnują i co rusz oferują nam nowe propozycje lub modyfikacje starych gier. Tak naprawdę ten rynek nigdy nie śpi i praktycznie każdy dnia coś ciekawego się na nim dzieje.

Rzecz jasna gry na xbox 360 mają jeden cel – mają wciągnąć gracza, mają pochłaniać jego uwagę i czas. Mało tego mnóstwo osób kończąc grę nie zapomina o niej, pojawiają się rozmowy wśród znajomych o kolejnych postępach w grze, o ciekawych miejscach do odkrycia, o nowych broniach, nowych grach – praktycznie można powiedzieć, że jest to temat na czasie w każdych kręgach towarzyskich – nie tylko maniaków komputerowych.

Dołącz do dyskusji “Bo wszyscy uwielbiają gry na konsolach”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum