O tym się mówi

Filmy w przeglądarce na zawołanie: nowy uTorrent... (www.dobreprogramy.pl)
Dopiero co informowaliśmy o luce 0-day w uTorrencie, luce do tej pory...
Scansonic IN220BT - cyfrowe radio w stylowej obudowie (www.telepolis.pl)

Firma C4i wprowadza na polski rynek niewielki radioodbiornik oferujący...

Co robić gdy usuniemy ważny plik?

Bardzo często zdarza nam się przygotowywać jakiś ważny dokument lub inny plik, a nasze dziecko lub my sami. niechcący usuwamy owoc naszej ciężkiej pracy. W takiej sytuacji pozostają nam dwa wyjścia. Możemy zacząć wszystko od nowa, co czasami nie jest takie proste lub możemy wezwać firmę, której specjalizacją jest odzyskiwanie danych.


http://www.avidata.pl/odzyskiwanie-danych.php

Foto: pixabay.com

Okazuje się, że pliki usunięte z naszego…

Okazuje się, że pliki usunięte z naszego komputera możemy jeszcze odzyskać. One nadal są na naszym dysku, zmazana jest jedynie informacja o nich. Bardzo często odzyskiwanie danych przebiega bardzo szybko i sprawnie. W wielu sytuacjach udaje się odzyskać nawet 100% utraconych danych. Warunkiem jest odpowiednio szybkie wezwanie fachowca, którego specjalizacja to odzyskiwanie danych. Każde szanujące się pogotowie komputerowe zajmuje się tą bardzo ważną usługą. Odzyskiwanie danych było, jest i na pewno będzie popularne, ponieważ zawsze przypadkowo zdarza się komuś usunąć jakiś plik, który trzeba odzyskać.

odzyskiwanie danych

Foto: pixabay.com

Na szczęście powstaje bardzo wiele fim, których…

Na szczęście powstaje bardzo wiele fim, których specjalizacją jest właśnie odzyskiwanie danych. Ceny ich usług nie są za bardzo wysokie, więc nie należy się martwić jeśli niechcący pozbędziemy się jakiegoś ważnego pliku na naszym komputerze.

odzyskiwanie danych

Foto: pixabay.com

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Co robić gdy usuniemy ważny plik?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum