O tym się mówi

Moto Mod Polaroid Insta-Share - drukuj zdjęcia ze smartfonu (www.telepolis.pl)

Moduł Moto Mod Polaroid Insta-Share zmienia smartfon w drukarkę zdjęć.
Syn oszukał FaceID w iPhonie X swojej matki (www.telepolis.pl)

Nie trzeba mieć bliźniaka, ani wietnamskiej maski 3D żeby oszukać...

Co zrobić w przypadku utracenia ważnych danych?

Problemem z jakim spotykają się niemalże codziennie zarówno właściciele domowych komputerów, jak i firm jest utrata danych. Dobrym sposobem na odzyskiwanie danych jest zlecenie tej usługi firmom specjalizującym się w tychże usługach. Jak nie trudno się domyślić ich pracownicy posiadają nie tylko niezbędną wiedzę, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych, ale również odpowiednie urządzenia wspomagające.Jeśli jesteśmy w stanie tę czynność wykonać…

Jeśli jesteśmy w stanie tę czynność wykonać samodzielnie nie powinniśmy zastanawiać się nad tym, tylko brać do pracy. Jeżeli jednak odzyskiwanie danych sprawia nam duże problemy zlećmy to profesjonalistom. Wówczas możemy być pewni, że wszystkie dane powrócą na swoje miejsce. Również jeśli chodzi o ceny tej usługi możemy być miło zaskoczeni. Minęły już czasy, gdy za odzyskiwanie danych płaciło się ogromne pieniądze.

http://www.avidata.pl/uszkodzone-glowice-dysku.php

Foto: pixabay.com

Wszystko za sprawą konkurencji, jeśli…

Wszystko za sprawą konkurencji, jeśli chodzi o odzyskiwanie utraconych danych. Jest to bowiem bardzo popularna usługa ze względu na stale rosnącą liczbę nowo otwieranych firm. Tak więc firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych mają bardzo dużo kontrahentów.

odzyskiwanie danych po formacie

Foto: pixabay.com

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Co zrobić w przypadku utracenia ważnych danych?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum