O tym się mówi

Pendolino wciąż bez WiFi. Najdroższe pociągi Polski... (www.dobreprogramy.pl)
Dalej nie wiadomo, czy w najdroższych kursujących po polskich torach...
TEST: SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 64 GB [KONKURS] (www.telepolis.pl)

Nasze smartfony i inne urządzenia mobilne mają coraz więcej pamięci...

Czas spędzony w pracy

Wszędzie tam gdzie pracują ludzi potrzebna jest ewidencja czasu pracy. Gdyby nie ewidencja czasu pracy tak pracownicy jak i pracodawcy kombinowaliby jak się ty wywinąć. Pracownik myśli jak tu najmniej pracować, a pracodawca jak tu najmniej zapłacić.W obu przypadkach pomaga ewidencja…

W obu przypadkach pomaga ewidencja czasu pracy. Wystarczy małe urządzonko, które wszystkim ułatwi życie. W zależności od finansów jakie chcemy przeznaczyć na takie urządzenie takie wybieramy. Jest wiele firm oferujących tego typu urządzenia. Zwykłe rejestratory przypominają trochę te stare na kartę. Tylko, że tutaj ewidencja czasu pracy odbywa się za pomocą karty magnetycznej. Po dotknięciu w odpowiednie miejsce wszystko jest zapisywane. Najprostsze urządzenia zapamiętuje do kilkunastu kart magnetycznych. W przypadku dużych firm będzie to nie skuteczne.

Dlatego powstają coraz to bardziej rozbudowane…

Dlatego powstają coraz to bardziej rozbudowane urządzenia, dla których ewidencja czasu pracy setek ludzi nie stanowi problemu. Tego typu urządzenie zapamiętuje każdego osobno i prowadzi jego dokładną ewidencje. Na koniec miesiąca wystarczy wszystko podliczyć i gotowe. Najważniejsze jest to, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Proste urządzenia są w bardzo przystępnych cenach, a to również istotny element.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Czas spędzony w pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum