O tym się mówi

Zakup smartfonu w Chinach a jego naprawa (www.telepolis.pl)

Coraz więcej Polaków kupuje smartfony w Chinach, ze względu na ogromny...
Startują testy RCS w Polsce (www.telepolis.pl)

Najnowszy, globalny trend w komunikacji mobilnej coraz szybciej wkracza w...

Czy warto zainwestować w system erp?

Wewnętrzne źródła informacji obejmują informacje płynące ze wszystkich jednostek funkcjonalnych przedsiębiorstwa. Opisują one podstawowe procesy, które są realizowane w tych jednostkach. Źródłem tych informacji są różnego rodzaju systemy informatyczne, takie jak SIM( System Informowania Kierownictwa ), MRP( Planowanie Zapotrzebowania Materiałowego ), ERP( Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa ), oraz CRM( Zarządzanie Relacjami z Klientem ).Zdecydowana większość przedsiębiorstw uważa, iż systemy te…

Zdecydowana większość przedsiębiorstw uważa, iż systemy te na pewno nie sprawdzą się w ich działalności i będą tylko niepotrzebnym wydatkiem. Jednakże patrząc na opinie firm, które pracują z takim systemami wspomagania dłuższy czas można zaryzykować, ponieważ mimo sporego kosztu związanego z zakupem oprogramowania erp czy crm to efektywność, jaką przedsiębiorstwo uzyska bardzo szybko przełoży się na zyski. Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu systemowi erp, którego funkcjonalność będzie wychodzić na przeciw potrzebom przedsiębiorstwa uzyskane korzyści będą wymierne.

Narzędzia systemu erp pozwolą szybciej reagować…

Narzędzia systemu erp pozwolą szybciej reagować na zmiany, które mogą zostać uwidocznione w czasie analizy danych zebranych przez system. Możliwości raportowania, przeprowadzania analiz na pełnych i aktualnych informacjach pozwalają na podejmowanie lepszych decyzji.

Polecam także stronę: gonetcrm.pl

Dołącz do dyskusji “Czy warto zainwestować w system erp?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum