O tym się mówi

Play Now udostępnia kanał Eleven Sports 4 (www.telepolis.pl)

Od 15 marca kanał Eleven Sports 4 dostępny dla wszystkich abonentów...
Bezpieczeństwo Androida w 2017 roku. Google publikuje... (www.dobreprogramy.pl)
Android nie jest łatwą platformą do zabezpieczenia, po pierwsze to otwarty...

Dane na serwerze

Coraz więcej osób i firm chce wiedzieć, na czym polega hosting i ile kosztuje. To wszystko zależy czy ma to być profesjonalny, hosting czy raczej sprawdzenie jak to działa. Każdy chce oczywiście od razu znaleźć tani hosting, ale to nie jest takie łatwe. Krótko mówiąc hostowanie to nic innego jak udostępnianie wolnej przestrzeni do składowania danych. Można powiedzieć, że hosting to dysk twardy umieszczony na jakimś serwerze, który ktoś za opłatą nam udostępnia.Opłata jest uzależniona od tego, co…

Opłata jest uzależniona od tego, co chcemy mieć, jaką powierzchnię dysku twardego i inne dodatki. Zawsze sprawdzajmy kogoś, kto oferuje, hosting bo będziemy u niego przechowywać dane. Jeśli mamy firmę to mogą to być poufne dane, których nikt nie powinien widzieć. Taka firma, która oferuje hosting powinna mieć najlepsze z możliwych zabezpieczeń. Tylko wtedy można powierzyć dane, bo nie będzie wielkiego ryzyka, że zostaną wykradzione. Ważne jest też to żeby serwer, na którym znajdują się nasze dane był pojemny. Nie chcemy przecież żeby wszystko się wieszało akurat w najmniej oczekiwanym momencie.

Taka forma przechowywania danych jest bardzo dobra i bardzo popularna. Jeśli ktoś ma bardzo dużo danych to nie zawsze jest możliwe przechowywanie ich wszystkich na dysku twardym. Zresztą nasz dysk w komputerze zawsze może ulec awarii i wtedy będzie wielki problem. Po co się denerwować i odzyskiwać wszystkie dane. Szkoda na to czasu i pieniędzy z naszej kieszeni.

odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dołącz do dyskusji “Dane na serwerze”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum