O tym się mówi

Nowy standard wiadomości tekstowych zastąpi SMS-y (www.telepolis.pl)

Rich Communication Services to nowy standard wiadomości, mogący...
Kupczenie głową Jezusa? Instalacja anten Wi-Fi... (www.dobreprogramy.pl)
Wzniesiona w Świebodzinie z żelbetonu 440-tonowa statua Jezusa Chrystusa...

Dlaczego warto skorzystać z tablicy LED?

Jesteś reklamodawcą i chcesz rozpocząć kampanię reklamową. Masz do wyboru dwie opcje – kampanię outodoorową i kampanię indoorową. Najprościej mówiąc, ta pierwsza jest na zewnątrz, czyli bilbordy, tablice LED, ulotki, happeningi, a da druga to reklama wewnętrzna, czyli reklama w telewizji, w Internecie. W zależności od potrzeb możesz wybrać jedną, drugą lub obie jednocześnie. Ciężko tu określić, czy lepiej do klienta dotrze reklama wewnętrzna czy zewnętrzna – wszystko zależy od grupy odbiorców, a nawet od pory roku.Wybierając reklamę outdoor, warto zainwestować w…

Wybierając reklamę outdoor, warto zainwestować w tablice ledowe. Są to najskuteczniejsze jak dotąd formy reklamy, które przynoszą reklamodawcom największe korzyści i zyski finansowe. Każda agencja reklamowa doradzi ci, że tablica LED to najlepsza forma promocji – nie zbyt wygórowana cenowo i najskuteczniejsza. Jak zapewne zauważyłeś ledowe tablice zlokalizowane są w najbardziej obleganych częściach miasta – przy centrach handlowych, na ruchliwych skrzyżowaniach, w miejscach, gdzie jest dużo ludzi, czyli jest duże grono odbiorców na reklamę. Tablica ledowa wyświetla spoty reklamowe w formie prezentacji, a nawet krótkiego filmu.

Galeria

Jest to korzystne dla reklamodawcy i atrakcyjne dla klienta. Badania wykazały, że 91% przechodniów zauważa reklamę na tablica LED. Czyli prawie każda osoba, która przechodzi obok, zwróci uwagę na reklamę. Co więcej prawie 60% z tej grupy będzie potrafiło odtworzyć obraz jaki zobaczyło. To bardzo atrakcyjne liczby. Tablice ledowe zapewniają więc najskuteczniejszą reklamę, która najlepiej dociera do przechodniów.

Więcej informacji o reklama wewnętrzna znajdziesz na stronie posshop.pl

Dołącz do dyskusji “Dlaczego warto skorzystać z tablicy LED?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum