O tym się mówi

Tak wygląda iPhone z Windowsem (www.telepolis.pl)

Uważasz, że iPhone jest bezużyteczny? Zainstaluj mu Windowsa. Ale nie...
Czechy i Słowacja: debiut BlackBerry Motion oraz impreza... (www.telepolis.pl)

Najnowszy model z symbolem jeżynki trafił na kolejne rynki. BlackBerry...

Do czego służą projektory multimedialne?

W dobie niezwykle rozwiniętych technologii prezentacje multimedialne to popularne narzędzie, służące do przedstawiania informacji. W tym celu niezbędne są projektory multimedialne, które odpowiedzialne są za wyświetlanie obrazu na płaskiej powierzchni.Projektory multimedialne są to urządzenia optyczne służące…

Projektory multimedialne są to urządzenia optyczne służące do wyświetlania na specjalnym ekranie projekcyjnym lub innej płaskiej powierzchni nieruchomego lub ruchomego obrazu. Projektory multimedialne składają się ze źródła światła i układu optycznego formującego wiązkę światła, a nowoczesne rzutniki, wyświetlające obrazy używają równoległej wiązki światła jako nośnika obrazu.

Na rynku dostępne są innowacyjne projektory…

Na rynku dostępne są innowacyjne projektory LCD, które zapewniają wysoką jakość obrazu, oszczędność energii, a także posiadają wiele dodatkowych funkcji, zapewniających profesjonalną prezentację. Wysokiej jakości projektory multimedialne to niezbędne narzędzie pracy na różnego rodzaju szkoleniach, spotkaniach biznesowych, kursach, konferencjach jak i w czasie realizacji licznych projektów.

Jeśli jeszcze Cie nie przekonałem sprawdź: roger.pl

Dołącz do dyskusji “Do czego służą projektory multimedialne?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum