O tym się mówi

P4 kupuje częstotliwość 3,7 GHz od PAGI (www.telepolis.pl)

PAGI, spółka świadcząca usługi telekomunikacyjne dla firm i...
TSMC: To nie będzie dobry rok dla flagowców... (www.telepolis.pl)

TSMC to największy wytwórca układów dla takich gigantów jak Apple,...

Dobranie właściwego szkolenia wspomoże system hr

Odpowiednio dobrane szkolenie dla pracowników pozwala zwiększyć ich kompetencję w danym zakresie, a tym samym przyczynia się do zwiększenia wydajności i efektywności pracy. W doborze odpowiedniego szkolenia pomoże elektroniczny system hr. Zarządzanie zasobami ludzkimi to m.in…

in. zarządzanie kompetencjami i umiejętnościami pracowników. Firmy w tym celu wybierają odpowiednie szkolenia i kursy. W doborze właściwego szkolenia może pomóc elektroniczny system hr, który zawiera bazę kompetencji, ocen oraz indywidualnych potrzeb szkoleniowych każdego pracownika z osobna. W ten sposób zarządzanie zasobami ludzkimi staje się solidnym i skutecznym procesem decydującym o rozwoju pracowników.

Optymalny wybór właściwego szkolenia poprzez elektroniczny system hr odbywa się tu zwykle na podstawie porównania posiadanych przez pracownika kompetencji, z tymi oczekiwanymi na danym stanowisku pracy. Porównanie z kolei odbywa się dzięki odpowiedniej bazie danych uwzględniającej przebieg dotychczasowych szkoleń u kandydata, zestawienie ocen okresowych pracownika i rozbudowane profile umiejętności i kompetencji dotychczas nabytych.

Dobranie właściwego szkolenia wspomoże system hr – galeria

szkolenia sprzedażowe

Foto: pixabay.com

Taki uporządkowany i ujednolicony system hr pozwoli wybrać dla pracowników szkolenie, które zwiększy efektywność ich pracy w przyszłości i pozwoli zrealizować tym samym cele firmy.

Autor informacje czerpał ze strony: artdecorszkolenia.pl

Dołącz do dyskusji “Dobranie właściwego szkolenia wspomoże system hr”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum