O tym się mówi

Huawei: usługi w chmurze zmieniają właściciela (www.telepolis.pl)

Huawei informuje użytkowników o zmianie firmy zarządzające usługami...
Wirtualizacja bez kombinowania: testowanie Linuksa... (www.dobreprogramy.pl)
Wirtualizacja weszła pod strzechy – dzisiaj nie trzeba być sysadminem, by...

Dobranie właściwego szkolenia wspomoże system hr

Odpowiednio dobrane szkolenie dla pracowników pozwala zwiększyć ich kompetencję w danym zakresie, a tym samym przyczynia się do zwiększenia wydajności i efektywności pracy. W doborze odpowiedniego szkolenia pomoże elektroniczny system hr. Zarządzanie zasobami ludzkimi to m.in…

in. zarządzanie kompetencjami i umiejętnościami pracowników. Firmy w tym celu wybierają odpowiednie szkolenia i kursy. W doborze właściwego szkolenia może pomóc elektroniczny system hr, który zawiera bazę kompetencji, ocen oraz indywidualnych potrzeb szkoleniowych każdego pracownika z osobna. W ten sposób zarządzanie zasobami ludzkimi staje się solidnym i skutecznym procesem decydującym o rozwoju pracowników.

Optymalny wybór właściwego szkolenia poprzez elektroniczny system hr odbywa się tu zwykle na podstawie porównania posiadanych przez pracownika kompetencji, z tymi oczekiwanymi na danym stanowisku pracy. Porównanie z kolei odbywa się dzięki odpowiedniej bazie danych uwzględniającej przebieg dotychczasowych szkoleń u kandydata, zestawienie ocen okresowych pracownika i rozbudowane profile umiejętności i kompetencji dotychczas nabytych.

Dobranie właściwego szkolenia wspomoże system hr – galeria

szkolenia sprzedażowe

Foto: pixabay.com

Taki uporządkowany i ujednolicony system hr pozwoli wybrać dla pracowników szkolenie, które zwiększy efektywność ich pracy w przyszłości i pozwoli zrealizować tym samym cele firmy.

Autor informacje czerpał ze strony: artdecorszkolenia.pl

Dołącz do dyskusji “Dobranie właściwego szkolenia wspomoże system hr”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum