O tym się mówi

Internet na lato za darmo w Play (www.telepolis.pl)

Play przygotował wakacyjną promocję, która pozwoli na skorzystanie z...
Bilety Polregio można teraz kupić w aplikacji... (www.dobreprogramy.pl)
Spółka Przewozy Regionalne, właściciel marki Polregio, poinformowała o...

Drukarki fiskalne

Wiemy już iż drukarki fiskalne zostaną wycofane z produkcji, nie są one już do niczego potrzebne. A ich formy zostaną zupełnie zmienione, zajmować się mają tym specjalne firmy.Opłacalność na drukarki fiskalne znacznie…

Opłacalność na drukarki fiskalne znacznie zmalała a ich produkcja nie jest opłacalna. Takie działania podają producenci drukarek fiskalnych. Zamierzają oni drukarki fiskalne zamienić na nowe firmy( tzn. działy specjalnie przystosowane do wykonywania prac zamiast naszej drukarki fiskalne jaką posiadaliśmy ). Ceny za usługi będą znacznie mniejsze, przez co wydawane setki złotych na drukarki fiskalne nie są już potrzebne, wystarczy zamówić elementy jakie chcemy wydrukować a firma się tym zajmie. Tylko jak to będzie wyglądać w realności. Będziemy się przyglądać temu projektowi z niecierpliwością.

Mamy nadzieje, że producenci wiedzą dokładnie co…

Mamy nadzieje, że producenci wiedzą dokładnie co robią i nie będziemy w przyszłości musieli ponownie uruchamiać naszych starych drukarek fiskalnych. Na początku ma powstać 1100 działów zajmujących się do przyjmowania zleceń na druki fiskalne.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Drukarki fiskalne”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum