O tym się mówi

Pionierski aparat to nie koniec, Huawei pracuje nad... (www.dobreprogramy.pl)
Huawei zdaje się nie zwalniać tempa, przynajmniej jeśli chodzi o tworzenie...
Nowa Opera 52 wyraźnie przyśpiesza dzięki nowościom w... (www.dobreprogramy.pl)
Użytkownicy przeglądarki Opera mogą od dziś korzystać ze stabilnej...

Drukarki najnowszej generacji

Dzięki najnowszej wbudowanej w nie technologii drukarki brother słyną z niezawodności i wysokiej precyzji wykonania. Owe tak popularne obecnie drukarki brother zaspokajają tradycyjne przyzwyczajenia użytkowników a jednocześnie są produktami o bardzo zaawansowanej technologii. Omawiane tutaj drukarki brother to jedne z najbardziej wszechstronnych urządzeń z dziedziny drukowania i skanowania.Drukarki najnowszej generacji – galeria

Posiadają płaski skaner formatu A3, zapewniający skanowanie w rozdzielczościach ponad 19. 000dpi, w bardzo wysokiej jakości faksowania, kopiowania i drukowania bez marginesów w formacie A3. Niemal wszystkie drukarki brother oferują również obsługę super szybkiego faksowania i najnowszą funkcję- skanowanie do wiadomości e-mail. Cześć z nich posiada też najwyższej klasy wyświetlacz dotykowy.

Ponadto są one ekologiczne i przyjazne dla…

Ponadto są one ekologiczne i przyjazne dla środowiska gdyż spełniają niezwykle wymagające standardy w zakresie wzornictwa, funkcjonalności i oddziaływania na środowisko, dzięki czemu uzyskały ważne certyfikaty jakości. Drukować można na nich z wielu komputerów za pośrednictwem sieci Wi-Fi, lub bezpośrednio z pamięci USB lub kart pamięci.

Więcej o toner zamiennik brother dowiesz się ze strony dobretonery.pl

Dołącz do dyskusji “Drukarki najnowszej generacji”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum