O tym się mówi

ARCHOS Citee Connect: pierwsza na świecie elektryczna... (www.dobreprogramy.pl)
ARCHOS Citee Connect to zaprojektowana we Francji elektryczna hulajnoga,...
AverMedia TD310 - oglądaj telewizję na ekranie komputera (www.telepolis.pl)

AverMedia TD310 to niewielki tuner telewizyjny na USB, który pozwala...

Drukowanie paragonów – druarki fiskalne

Wszystkie punkty sprzedaży detalicznej w Krakowie, czyli sklepy i markety zobowiązane są do wystawienia swoim klientom paragonów. Można je wystawić za pomocą takich urządzeń jak kasy fiskalne oraz drukarki. Dla wielu osób drukarki fiskalne są tym samym czym są kasy. Warto jednak wiedzieć, że między tymi urządzeniami jest duża różnica. Każdy sklep w Krakowie musi być wyposażony w kasy, albo drukarki fiskalne.O ile jednak kasy fiskalne…

O ile jednak kasy fiskalne w Krakowie mogą pracować samodzielnie, tak drukarki fiskalne wymagają podłączenia ich do komputera z odpowiednim oprogramowaniem. Często obserwujemy takie rozwiązanie w krakowskich marketach. Dzięki temu zostaje wystawiony paragon, a dane od razu zostają w komputerze. Coraz więcej sprzedawców posiadających małe sklepy w Krakowie decyduje się na drukarki fiskalne. Urządzenia te są bardzo przydatne i w dużym stopniu ułatwiają ludziom życie. Można zakupić ten sprzęt w wielu sklepach komputerowych oraz w sklepach sprzedających artykuły do innych sklepów.

Cena tych urządzeń jest trochę wyższa…

Cena tych urządzeń jest trochę wyższa niż w przypadku kas fiskalnych, jednak drukarki fiskalne tak bardzo ułatwiają życie, że warto jest zainwestować w nie pieniądze. Tak zresztą robi wielu małych sprzedawców na terenie naszego kraju. Prawdopodobnie niedługo wszyscy sprzedawcy będą używać tych rodzajów drukarek w swoich sklepach.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Drukowanie paragonów – druarki fiskalne”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum