O tym się mówi

HTC tłumaczy brak bezprzewodowego ładowania w U12+ (www.telepolis.pl)

HTC U12+ został przez producenta pozbawiony funkcji bezprzewodowego...
Skradziony smartfon da się odzyskać. Aplikacja zrobi... (www.dobreprogramy.pl)
Policjanci z Lublina opublikowali zdjęcie mężczyzny, który włamał się...

Ekrany projekcyjne

Służą do oglądania obrazu wyświetlanego za pomocą projektora- ekrany projekcyjne. Życie współczesnego człowieka z pewnością nie wyglądałoby tak, jak w chwili obecnej wygląda. Gdyby nie ekrany projekcyjne w formie instalacji trwałej- nie byłoby kin.A kino dla wielu ludzi to…

A kino dla wielu ludzi to podstawowa rozrywka współczesnego świata. I bardzo dochodowa. Ekrany projekcyjne występują również w formie zwijanych ekranów mocowanych na ścianach lub sufitach. Występują w różnych rozmiarach począwszy od małych ekranów przeznaczonych do słabych źródeł światła, po wielkie ekrany projekcyjne kinowe czy koncertowe. Istnieje jednak wspólna cecha takich ekranów. Są one białe, ale biel jednego ekranu może bardzo się różnić od bieli innego ekranu.

Galeria

Różny odcień jaskrawości bieli jest przeznaczony do różnego otoczenia w jakim ekran ma pracować. Ekrany projekcyjne mogą mieć powierzchnię płaską lub zakrzywioną w celu uzyskania pożądanej geometrii obrazu. Różnica między nimi polega również na tym, że ekrany produkcyjne z zakrzywionym ekranem są droższe, ale jednocześnie trwalsze.

Dołącz do dyskusji “Ekrany projekcyjne”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum