O tym się mówi

Czekasz na obsługę gestów w Androidzie? Możesz ją... (www.dobreprogramy.pl)
W Androdzie P, którego wersja testowa jest już dostępna dla deweloperów,...
Test: Sandisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 GB (www.telepolis.pl)

Współczesne smartfony są coraz częściej wyposażone w port USB...

Elektroniczny stróż.

Wielu z nas będzie upierać się, że z wagi można zrezygnować. Wśród nich pewnie będzie wielu takich, którzy po prostu lubią dobrze zjeść. Też tak kiedyś myślałem. Przez całe życie chorobliwie wręcz szczupły pochłaniałem olbrzymi talerz spaghetti bez obawy o dietę. Koło trzydziestki coś się jednak zmieniło i waga na dobre zagościła w mojej łazience.Wagi elektroniczne pojawiły się w…

Wagi elektroniczne pojawiły się w domu stopniowo czyli pojedynczo najpierw w łazience. Wszystko dlatego, że waga mechaniczna zawyżała wynik. Pewnego dnia wszedłem na wagę i stwierdziłem, że z wagą mojego ciała jest wszystko ok, ale jestem za niski. To oczywiście żart. Ważne. Waga jest wskazówką. Jeśli rośnie bez uzasadnionego powodu to może coś się dzieje. Przejrzałem w internecie wagi elektroniczne, zamówiłem po czym odebrałem przesyłkę i zważyłem się ponownie. Szkoda się zrobiło starej wagi mechanicznej, bo okazało się, że nie była zepsuta. Wagi elektroniczne zdecydowanie wygrywają chociażby ze względu na to, że potrafią zapamiętać ileś tam odczytów po kolei.

Dzięki tej funkcji możemy śledzić…

Dzięki tej funkcji możemy śledzić na bieżąco swoje pasmo sukcesów w zrzucaniu wagi. Drugim miejscem gdzie zdają egzamin wagi elektroniczne jest kuchnia. Jakże bliskie to miejsce mojemu sercu. Nadal lubię gotować i gotuję mimo diety. Dzięki wadze mogę precyzyjniej odmierzać składniki, ważyć porcje i po prostu dbać o zdrowie zrzucając kilogramy.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Elektroniczny stróż.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum