O tym się mówi

Galaxy S9 może nie być tak innowacyjny, jak oczekujemy (www.telepolis.pl)

Następne flagowce Samsunga z serii Galaxy S mają stanowić ulepszone...
Smartfon Gigaset GS160 w Lidlu za 399 zł (www.telepolis.pl)

24 listopada do oferty sklepów Lidl trafi tani smartfon Gigaset GS160,...

Etui dla ozdoby i bezpieczeństwa

Po co nam właściwie etui na smartfona. Czy jest to akcesorium niezbędne. A może tak naprawdę obędziemy się bez niego. Czy warto wydawać kolejne pieniądze na osłonkę. Przecież producenci zapewniają nas o użyciu wysokiej jakości materiałów podczas produkcji nowoczesnych i inteligentnych telefonów. Prawdę powiedziawszy, każdy producent zawsze i wszędzie będzie zachwalał swój produkt i jest to zupełnie normalne.Jednak nawet obudowa z tytanu, a więc…

Jednak nawet obudowa z tytanu, a więc bardzo wytrzymałego i odpornego materiału może ulec uszkodzeniu i zarysowaniu. A pamiętajmy, że każdy aparat, który nabył kilka mało estetycznych szram i kresek, wygląda bardzo nieładnie i traci na swej wartości. Aby tego uniknąć a nasz telefon był ładny i zawsze wglądał jak nowy, naprawdę warto zainwestować w etui na smartfona. Tym bardziej, że kosztuje ono średnio pięćdziesiąt złotych. Szukając na wyprzedażach, możemy zakupić osłonkę już za dwadzieścia złotych, prostą i bez żadnych zdobień. Jeśli jednak chcemy być oryginalni i lubimy zaskakiwać, zawsze możemy pokusić się o unikalne etui na smartfona. A te znajdziemy w wybranych punktach stacjonarnych oraz w internetowych sklepach.

Prawdę powiedziawszy nawet osoby lubiące bardzo oryginalne…

Prawdę powiedziawszy nawet osoby lubiące bardzo oryginalne rozwiązania, będą miały problem z wyborem, gdyż osłonki n smartfony to cała plejada różnorodnych wzorów, kolorów, styli i materiałów. Księżniczki lubiące kolor różowy mogą zakupić etui w cukierkowej barwie, z diamencikami lub kryształkami a nawet z uszkami. Rzecz jasna większość osłonek wygląda standardowo, są gładkie lub mają delikatne zdobienia – nadruk kwiatów, wzorów geometrycznych lub innych.

Dołącz do dyskusji “Etui dla ozdoby i bezpieczeństwa”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum