O tym się mówi

Samsung musi zapłacić firmie Apple 539 mln dolarów (www.telepolis.pl)

Zakończył się kolejny etap wieloletniego sporu patentowego Apple vs...
Składamy komputer dla webdevelopera (www.dobreprogramy.pl)
W redakcji pojawiła się potrzeba kupienia nowego peceta dla webdevelopera....

Etui na tablet

W dzisiejszych czasach biegle posługujemy się elektroniką, taką jak telefon czy tablet. Te przedmioty codziennego użytku, jak każde inne, są podatne na zniszczenia. Aby nasz tablet był cały czas jak nowy warto zakupić etui na tablet. Etui są bardzo powszechne wśród posiadaczy nowoczesnych urządzeń, z którymi mamy styczność na co dzień. Niegdyś telefony komórkowe były wytrzymałe. Z biegiem czasu technologia rozwinęła się, dzięki czemu obecnie mamy smartfony.Niestety jeden upadek wystarczy, aby spowodować pęknięcia…

Niestety jeden upadek wystarczy, aby spowodować pęknięcia ekranu bądź obudowy naszego sprzętu. Podobnie jest w przypadku tableta, który wyglądem przypomina dużego smartfona. Aby zapobiec pęknięciom ekranu warto kupić pokrowiec. Etui nie pełni tylko funkcji ochronnej, ale też ozdobną. Można je kupić przez internet, na stoiskach z akcesoriami elektronicznymi lub w supermarketach RTV AGD. Etui dzielą się na kilka typów. Istnieją etui z klawiaturą, z funkcją podstawki, etui typu książka lub wsuwka, etui pancerne oraz stylowe. Jeżeli chcemy zabezpieczyć swój tablet przed uszkodzeniami mechanicznymi lub złamaniami najodpowiedniejsze będzie etui pancerne. Przy jego wyborze należy zwrócić uwagę na jakość wykonania, która odpowiadać będzie za wytrzymałość etui. Dodatkowo etui pancerne mogą zawierać elementy ozdobne lub funkcjonalne, tak jak w innych rodzajach etui.

Jeżeli tableta wykorzystujemy do oglądania…

Jeżeli tableta wykorzystujemy do oglądania filmów warto zainwestować w etui z podstawką, umożliwi nam to ustawienie sprzętu pod kątem optymalnym do oglądania. Etui typu książka nie ma funkcji stojaka, jest też alternatywą do etui typu wsuwka, gdyż używamy go jak książki zamiast co chwile wyjmować i chować do pokrowca. Każde etui posiada cechę etui stylowego, oprócz elementów funkcjonalnych posiadają też unikatowy kształt, wzór czy rodzaj użytego materiału.

Dołącz do dyskusji “Etui na tablet”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum