O tym się mówi

Przenieś numer do nju z rachunkiem i zgarnij gadżet (www.telepolis.pl)

Przenosząc numer do nju mobile z rachunkiem możemy zgarnąć jeden z...
Samsung rusza z produkcją dysku SSD o pojemności 30... (www.dobreprogramy.pl)
Wielkimi krokami odsuwamy się od etapu, kiedy półprzewodnikowe dyski poza...

Ewidencjonowanie czasu pracy

Coraz więcej pracodawców wprowadza systemy ewidencji czasu pracy. Na pewno jest to dobry sposób na to żeby sprawdzić jak firma działa i jak z umowy wywiązują się pracownicy. Jak nie ma kogoś lub czegoś, co pilnuje ludzi to zaczną zaraz kombinować. Już taka jest ludzka natura i nic się na to nie poradzi. Dlatego ewidencja czasu pracy (sprawdź roger.pl) jest dobra dla obu strony.Pracodawca wie, kiedy pracownicy przychodzą…

Pracodawca wie, kiedy pracownicy przychodzą i wychodzą z pracy, a pracownicy nie kombinują tylko skupiają się na pracy. Dzisiaj nie jest montowany tylko system ewidencji czasu pracy, ale również monitoring. Jest to mało komfortowe jak ktoś cały czas przygląda się, co kto robi. Niestety jak się chce pracować to nie ma wyjścia trzeba znosić wszystkie wynalazki zabezpieczające. W razie jakiegoś wypadku kamery będą wstanie odtworzyć, co się stało. Takie czasy na stały, że pracodawca może wszystko, co mu się zamarzy. Nikt nas nie pyta o zdanie czy chcemy, monitoring. Po prostu jest montowany i tyle. Niektórzy ludzie źle pracują, kiedy wiedzą, że ktoś ich obserwuje. Mimo że tak naprawdę przecież cały czas ktoś nie siedzi za kamerą to nie ochrona w supermarkecie.

Może gdyby było mniej kradzieży…

Może gdyby było mniej kradzieży to kamer też byłoby mniej. Sami pracujemy na siebie, a później się dziwimy, że jest monitoring i ewidencja czasu pracy. Jakbyśmy otworzyli swoją firmę to sami byśmy to zrobili, bo wiemy, do czego są zdolni ludzie jak ich się nie pilnuje. Lepiej nie ryzykować i zamontować nawet najprostsze systemy.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ewidencjonowanie czasu pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum