O tym się mówi

Google zaczyna rewolucję w SMS-ach, nachodzi nowy,... (www.dobreprogramy.pl)
Komunikatory internetowe stopniowo eliminują konieczność korzystania z...
Symboliczny koniec mobilnego Windowsa: Microsoft... (www.dobreprogramy.pl)
Minęły trzy lata odkąd Microsoft wypuścił na rynek ostatni model Lumii....

Ewiencjonowanie czasu pracy

Jako, że Polscy pracownicy zawsze starają się jak najmniej robić, a jak najwięcej zarobić to niestety pracodawcy zmuszeni są do wdrażania mechanizmów, dzięki którym możliwa będzie ewidencja czasu pracy. Istnieje multum takich systemów, lecz nie każdy jest wystarczająco dobry, aby można było go stosować.Otóż ewidencja czasu pracy to nie taka…

Otóż ewidencja czasu pracy to nie taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać. Polscy pracownicy na wszystko znajdą odpowiedni sposób. Potrafią sprawić, że ewidencja czasu pracy nie będzie zgodna z rzeczywistością. Szczególnie dotyczy to miejsc, w których ewidencja czasu pracy realizowana jest ręcznie przez człowieka, który ma oczywiście wielu kolegów, którym chętnie udzieli godzinowej pomocy. Najlepszym sposobem pomiaru godzin pracy jest system elektroniczny.

Najlepiej, aby pracownik rozpoczynał pracę rejestrując się odpowiednią kartą i taka samą czynnością pracę kończyć. Lecz i tutaj ewidencja czasu pracy ma swoje” dziury”, bo przecież czynność takowa może być wykonana przez każdego kto będzie posiadać kartę.

Dołącz do dyskusji “Ewiencjonowanie czasu pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum