O tym się mówi

macOS nie będzie jak Windows, nie dojdzie do fuzji... (www.dobreprogramy.pl)
Nowy iPad, którym Apple chce zainteresować rynek edukacyjny, reklamowany...
Sprawdź, gdzie dziś zrobisz zakupy – nowość w... (www.dobreprogramy.pl)
Pojawiła się nowa aplikacja, dzięki której niedziele wolne od handlu...

Funkcje lokalizacji oprogramowania

Lokalizacja oprogramowania to usługa, która coraz chętniej zlecana jest przez firmy działające w różnej branży, które mają dalekosiężne plany objęcia zakresem swego działania rynki innych krajów. Nad lokalizacja oprogramowania czuwa sztab specjalistów nie tylko z dziedziny tłumaczeń.Personel firmy zajmującej się lokalizacja oprogramowania…

Personel firmy zajmującej się lokalizacja oprogramowania składa się z całej gamy ekspertów pod kątem innych dziedzin. Jedną z nich jest na przykład dostosowanie treści tłumaczonej do obyczajów panujących w danym kraju tak, aby produkt był tak samo dobrze zrozumiany jak w państwie swego wyprodukowania. Poza podstawową funkcją jaką spełnia lokalizacja oprogramowania czyli przede wszystkim zrozumienia treści oferowanej usługi oraz opis towaru, musi ona być jak najbardziej przystosowana do przekonań i oczekiwań danej grupy odbiorców w innym kraju niż rodzimy. Aby firma odniosła sukces lokalizacja oprogramowania jest czasami wręcz niezbędna.

Jeżeli przedsiębiorstwo przetłumaczyło treści swych usług na…

Jeżeli przedsiębiorstwo przetłumaczyło treści swych usług na różne języki świadczy to nie tylko o jej prestiżu i dbałości z jaką odnosi się do klientów różnych kultur. Daje to także możliwość otworzenia się na nowe rynki zbytu. lokalizacja oprogramowania stanowi więc bardzo ważny czynnik w dążeniu do powiększenia obrotów przedsiębiorstw.

Dołącz do dyskusji “Funkcje lokalizacji oprogramowania”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum