O tym się mówi

Amerykańscy politycy chcą by Google przestał... (www.telepolis.pl)

Amerykańscy kongresmeni nie mogą się pogodzić z decyzją prezydenta...
Groźna luka we wszystkich przeglądarkach. Bezpieczne... (www.dobreprogramy.pl)
Pomimo nieprzerwanej dbałości twórców przeglądarek internetowych o...

Funkcje programu do wystawiania faktur VAT

Wystawienie faktury VAT jest czynnością znaną wielu przedsiębiorcom. Rynek obfituje w różnego rodzaju programy, których celem jest jak najprostsze wystawienie tego dokumentu. Wybranie odpowiedniego oprogramowania pozwoli nam na łatwiejsze prowadzenia firmy. W pierwszej kolejności musimy przeanalizować zakres funkcji jakie dany program do faktur posiada.Bez wątpienia musi zawierać bazę danych…

Bez wątpienia musi zawierać bazę danych naszych kontrahentów. Jest to istotne funkcja, bowiem wystarczy tylko raz wprowadzić dane naszego kontrahenta, aby przy kolejnej współpracy kliknąć na jego nazwę i wszelkie jego dane jego same się uzupełnią. Jest to niezwykle ważna funkcja, bowiem wpisywanie nazwy firmy, adresu, numeru NIP zajmuje wbrew pozorom dużo czasu. Nadto program musi umożliwić zapamiętanie naszych danych tak, aby nie było potrzeby ich wprowadzania za każdym razem. Istotny jest także rejestr faktur VAT. Funkcja ta polega na tym, że program zapamiętuje wszystkie wystawione przez nas faktury VAT, dzięki czemu w każdej chwili możemy odnaleźć wystawioną fakturę, bez potrzeby przeanalizowania pełnej księgowości.

program do faktur – galeria

Funkcja może okazać się zbawienna, jeżeli będziemy musieli ustalić co, gdzie i kiedy komuś sprzedaliśmy. Ważne jest to, aby program posiadał funkcję automatycznej numeracji. Jest to niezwykle przydatna funkcja, która zminimalizuje prawdopodobieństwo popełnienia pomyłki w tym zakresie. Zatem decydując się na wybór programu do wystawianie faktur VAT należy dokładnie przeanalizować posiadane przez niego funkcję, tym bardziej że oferta jest bardzo bogata, w tym oferta programów darmowych.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Funkcje programu do wystawiania faktur VAT”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum