O tym się mówi

Essential idzie na sprzedaż, ale i tak wyda nowy telefon (www.telepolis.pl)

Pierwszy Essential Phone nie zrobił oczekiwanej furory. Firma co prawda...
Apple wiedziało, że iPhone 6 będzie się łatwo... (www.dobreprogramy.pl)
Ponad trzy lata temu na rynku pojawił się iPhone 6 i 6 Plus. Był to...

Gdy chcesz sprawdzić, co robią twoje dzieci?

Brak zaufania względem męża, żony, dzieci lub pracowników, to z pewnością nie jest komfortowa sytuacja, ale niekiedy metoda ograniczonego zaufania pozwala nam ustrzec się przed nieuczciwymi osobami, które nas okłamują, zdradzają, wykorzystują lub działają na naszą niekorzyść. Dlaczego rodzice śledzą swoje dzieci.Gdy chcesz sprawdzić, co robią twoje dzieci? – galeria

sklep szpiegowski

Foto: pixabay.com

sklep szpiegowski

Foto: pixabay.com

sklep szpiegowski

Foto: pixabay.com

Z troski. Z obawy, by nie stało się im nic złego, by nie wpadły w złe towarzystwo, nie nadużywały alkoholu czy brały narkotyków. A jak wiadomo nastolatkowie mają często w okresie buntu szalone i niezbyt rozsądne pomysły. Dlatego troskliwa mama i tata decydują się na wizytę w sklepie szpiegowskim, w celu nabycia odpowiednich urządzeń. Podobnie postępują pracodawcy, którzy mają słuszne przypuszczenia, że pracownicy działają na niekorzyść firmy oraz zdradzani i rozgoryczeni partnerzy, którzy mają powody do oskarżeń o zdradę, ale niestety brak dowodów. Zawsze można wynająć detektywa, ale właściwie, po co w sprawy bardzo osobiste i intymne mieszać osoby trzecie. Tym bardziej teraz, kiedy sprawę możemy wyjaśnić samemu.

Rzecz jasna do tego jest…

Rzecz jasna do tego jest nam potrzebny porządny sprzęt do podsłuchiwania, śledzenia i obserwowania konkretnych osób. Bez tego nie ruszymy z miejsca i nic nikomu nie udowodnimy. Sklep szpiegowski posiada szereg profesjonalnych i bardzo przydatnych urządzeń. Większość z nich to małe podsłuchy, mini kamery, lokalizatory pojazdów, urządzenia do monitorowania pojazdów. Praktycznie każdy ma funkcję obserwowania i słuchania na bieżąco lub funkcję nagrywania dźwięku oraz obrazu.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Gdy chcesz sprawdzić, co robią twoje dzieci?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum