O tym się mówi

Wyniki Orange Polska po 2017 roku (www.telepolis.pl)

Orange zamknął 2017 rok z 14,424 mln kart SIM. To o 1,375 mln mniej...
Samsung Galaxy S9 trafi w ręce każdego dzięki... (www.dobreprogramy.pl)
Wielkimi krokami zbliżamy się niedzielnej premiery Samsungów Galaxy S9 i...

Jeden z typów reklamy

Jednym z rodzajów reklamy jest tak zwana reklama zewnętrzna, której celem jest dostarczanie przekazu reklamy do konkretnych miejsc, w ściśle określonych porach z treścią dopasowaną do lokalizacji danego wyświetlacza. Jaka sama nazwa wskazuje reklama zewnętrzna to reklama eksponowana na zewnątrz.Owa reklama zewnętrzna prezentowana jest najczęściej…

Owa reklama zewnętrzna prezentowana jest najczęściej na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy takich jak tablice reklamowe, billboardy, słupy ogłoszeniowe, nośniki zamocowane na wiatach przystankowych czy kioskach, tablice elektroniczne, telebimy. W obecnych czasach reklama zewnętrzna przybiera też nowsze formy na przykład reklamy ambientowej polegającej na opakowywaniu budynków lub reklamy wielkoformatowej z wykorzystaniem form trójwymiarowych. Taka forma reklamy, wedle badań socjologicznych i psychologicznych, jest, zwłaszcza w wielkich aglomeracjach miejskich jedną z najmocniej oddziaływujących na ludzką podświadomość form.

Ciekawostką jest fakt, iż taki rodzaj…

Ciekawostką jest fakt, iż taki rodzaj reklamy znany już był w starożytności, istniał wówczas w postaci napisów na różnych ścianach budynków, kamiennych lub terakotowych szyldów przydrożnych karczm i zajazdów.

Autor poleca również stronę: wyświetlacze tekstowe

Dołącz do dyskusji “Jeden z typów reklamy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum