O tym się mówi

Twórca WhatsAppa usuwa konto na Facebooku i nam poleca... (www.dobreprogramy.pl)
Facebook ma poważne problemy i coraz więcej wpływowych osób nawołuje do...
BlackBerry zaprojektuje oprogramowanie dla samochodów... (www.dobreprogramy.pl)
Smartfony z jeżyną w nazwie obecnie tworzone są przez firmę TCL, która...

Jest tak opłacalne?

Nie zawsze domowy budżet pozwala a zakup wydajnego notebooka z wyższej półki. Nie oznacza to jednak, że trzeba być skazanym na budżetowe, tanie konstrukcje. Przy ograniczonej ilości gotówki warto również zainteresować się równie dobrym, jak i niedrogim rozwiązaniem – laptopami poleasingowymi.Laptop poleasingowy to idealna alternatywa dla…

Laptop poleasingowy to idealna alternatywa dla osób posiadających mniejszy budżet a chcących mieć sprzęt dobrej klasy. Laptop poleasingowy to nic innego jak używany sprzęt odkupiony od dużych firm. Większe przedsiębiorstwa decydują się na zakup komputerów mobilnych i stacjonarnych w leasingu( czyli atrakcyjnej biznesowej formy kredytowania ). Dzięki temu po dwóch, trzech latach mogą wymienić sprzęt na nowszy, wydajniejszy, spełniający potrzeby firmy.

Starsze notebooki sprzedawane są po atrakcyjnych, bardzo konkurencyjnych cenach. Dzięki temu możliwe jest kupienie laptopa poleasingowego, w bardzo dobrym stanie, wydajnego i niezawodnego. I choć jest to sprzęt używany, bardzo często obejmuje go jeszcze gwarancja producenta. Kupując laptopa poleasingowego, należy pamiętać, że jest to sprzęt używany i nie wyposażony w najnowsze podzespoły. Jednak na tym jego wady się kończą.

Tego typu notebooki mogą być nawet kilkukrotnie tańsze niż w dniu premiery i konkurencyjnych rozwiązań, pozostając niewiele z tyłu pod względem wydajności za pozostałymi jednostkami. W większości przypadków laptopy mają niewielkie ślady użytkowania, dzięki czemu często wyglądają jak nowe, a także nie tracą zbyt wiele pod względem jakości i wydajności.

Dołącz do dyskusji “Jest tak opłacalne?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum