O tym się mówi

Czy to Surface Phone? Nowe wzmianki o mitycznym... (www.dobreprogramy.pl)
Korzystanie z Lumii i innych smartfonów z mobilnym Windowsem staje się...
Windows 10 Lean: nowa wersja systemu bez zbędnych... (www.dobreprogramy.pl)
Decydując się na korzystanie z Windowsa 10, użytkownik musi wybrać jedną...

Kasy fiskalne

Jeżeli trudnimy się sprzedażą detaliczną, a nasze przychody przeznaczyły pewien, ustawowo określony, poziom, to jesteśmy zobowiązani, by w naszej pracy stosować kasy fiskalne (sprawdź elzab.com.pl).To, czy musimy mieć taką kasę, czy…

To, czy musimy mieć taką kasę, czy nie, zależy też od tego, co sprzedajemy. Przedsiębiorcy, którzy sprzedają alkohol i papierosy, muszą mieć kasy fiskalne nawet jeżeli zarabiają bardzo niewiele. Za niedopełnienie tego obowiązku grozi kara. Generalnie kasy fiskalne dzielą się na dwa typy: głośne i ciche. Z pozoru by się mogło wydawać, że lepsze są kasy fiskalne ciche( czyli termiczne ), ale nie zawsze jest to prawda. Głośne kasy fiskalne( igłowe )gwarantują dużą trwałość druku, mniej więcej do pięciu lat.

oferty pracy w it

Foto: pixabay.com

czujniki temperatury

Foto: pixabay.com

Jeżeli mamy kasę termiczną, to może się…

oferty pracy w it

Foto: pixabay.com

Jeżeli mamy kasę termiczną, to może się okazać, że w naszym sklepie jest zbyt ciepło i paragony, które zachowujemy, szybko blakną pod wpływem wysokiej temperatury, a w rezultacie nic nie można przeczytać i w razie kontroli jesteśmy bezradni. Jeżeli nie mamy chłodnego miejsca do przechowywania rolek kontrolnych, to lepiej wybrać kasę igłową.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Kasy fiskalne”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum