O tym się mówi

Samsung Galaxy A6 - debiut w Polsce i promocja na start (www.telepolis.pl)

Dzisiaj nie tylko LG pokazał w Polsce swój nowy smartfon. Podobnie...
Apple wiedziało, że iPhone 6 będzie się łatwo... (www.dobreprogramy.pl)
Ponad trzy lata temu na rynku pojawił się iPhone 6 i 6 Plus. Był to...

Klucz usb

Nowoczesny klucz usb to rodzaj urządzenia, które z całą pewnością zrewolucjonizowało rynek sprzętu komputerowego. Urządzenia tego typu to wielki krok naprzód w dziedzinie miniaturyzacji. Co to takiego klucz usb. Tym terminem określa się niewielkich rozmiarów urządzenie podpinane bezpośrednio do portu usb naszego komputera.Klucz usb – galeria

Dzięki tym cechom urządzenia tego typu są przenośne, w większości przypadków mieszczą się w kieszeni. Gdzie najczęściej wykorzystuje się klucz usb. Technologia ta jest najczęściej stosowana w popularnych pamięciach flash. Dzięki temu możemy mieć zawsze dostęp do swoich najważniejszych danych. Klucz usb jest też popularny jako forma czytnika kart pamięci. Jest to doskonałe rozszerzenie funkcjonalności każdego komputera.

Dzięki niemu zawsze mamy szybki…

Dzięki niemu zawsze mamy szybki i łatwy dostęp do naszych kart pamięci. Taki klucz usb jest też popularny jako forma adaptera sieci bluetooth. Dzięki temu łatwo podłączymy do komputera urządzenia wykorzystujące tą technologie, bez potrzeby łączenia się przez kłopotliwe kable.

Dołącz do dyskusji “Klucz usb”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum