O tym się mówi

Kultowy Unreal za darmo na GOG.com w 20. rocznicę premiery (www.dobreprogramy.pl)
Minęło 20 lat od kiedy kultowy Unreal podniósł poprzeczkę przed grami...
Galaxy J6 z dużym ekranem bez wycięcia: Samsung nie... (www.dobreprogramy.pl)
Rozciągnięte w pionie, duże wyświetlacze, które owszem wyświetlają...

Kontrola czasu pracy podwładnych.

Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej w naszym kraju powstało bardzo wiele różnego rodzaju przedsiębiorstw. Część to firmy małe lub jednoosobowe. W takich przedsiębiorstwach bardzo łatwo jest kontrolować czas pracy wszystkich podwładnych. W przypadku większych firm ewidencja czasu pracy jest już o wiele trudniejsza.Po prostu pracowników jest bardzo wielu…

Po prostu pracowników jest bardzo wielu i bardzo trudno jest skontrolować kto, kiedy oraz jak długo przebywa w pracy. To właśnie dlatego struktura kadr w różnych przedsiębiorstwach jest tak bardzo skomplikowana. W takich wypadkach ewidencja czasu pracy należy do przełożonych, brygadzistów itp. A co jeśli szef zażyczy sobie raportu dotyczącego ilości godzin przepracowanych przez podwładnych. W takim wypadku jest zasypywany stosami dokumentów, w których i tak trudno się połapać. W związku z tym warto jest zainwestować w specjalne programy komputerowe, które wspomogą tą mozolną czynność jaką jest ewidencja czasu pracy.

Dzięki nim możemy określić łączną liczbę…

Dzięki nim możemy określić łączną liczbę godzin przepracowanych przez każdego pracownika. Jest to o wiele wygodniejsza opcja niż ewidencja czasu pracy na papierowych dokumentach. Na szczęście technika poszła do przodu i dzięki temu można sobie ułatwić bardzo wiele czynności. Jedną z nich jest ewidencja czasu pracy.

Dołącz do dyskusji “Kontrola czasu pracy podwładnych.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum