O tym się mówi

Wygodne sterowanie smartfonem z komputera dzięki Mobizen... (www.dobreprogramy.pl)
Wykorzystując w pracy komputer i smartfon musimy często przełączać się...
Sony pracuje nad Xperią XZ2 Pro (www.telepolis.pl)

Przed targami MWC 2018 często pojawiały się sugestie, że w Barcelonie...

Kontrolowana praca.

Obecnie większość poważnych przedsiębiorstw stosują specjalny system kontroli swoich pracowników. System ten nosi nazwę: ewidencja czasu pracy. Zazwyczaj systemy ewidencji czasu pracy prowadzone są w trybie elektronicznym. Oznacza to, że każdy pracownik posiada specjalną kartę magnetyczną. Na niej zapisane są wszystkie jego dane, a także rejestrowane są jego wejścia, wyjścia z pracy, jak i również zwolnienia, urlopy i dni, w których nie pojawił się w zakładzie pracy.


biura do wynajęcia warszawa

Foto: pixabay.com

System ewidencji czasu pracy może…

System ewidencji czasu pracy może być również dokonany na wiele innych sposobów. Są to na przykład specjalne bramki obrotowe, przez które pracownik musi przejść, aby dostać się do swojego biura. Taka bramka rejestruje jego wejście w systemie komputerowym. Mogą być również stosowane specjalne czytniki lub inne tego typu urządzenia.

biura do wynajęcia warszawa

Foto: pixabay.com

Z pewnością ewidencja czasu pracy zwiększa…

Z pewnością ewidencja czasu pracy zwiększa zarówno bezpieczeństwo firmy, jak i dyscyplinę pracowników. Pytanie tylko, czy przeciętny człowiek nie będzie czuł na sobie zbyt dużej presji. Trzeba bowiem przyznać, że ewidencja czasu pracy jest dosyć stresującym systemem, a przecież stres może obniżyć efektywność wykonywanej pracy. Być może lepiej po prostu postawić na zaufanie do swoich podwładnych.

Dołącz do dyskusji “Kontrolowana praca.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum