O tym się mówi

Telewizor to wciąż chętnie wybierane urządzenie do... (www.telepolis.pl)

W dobie coraz powszechniejszych usług streamingu wideo, widzowie mogą...
Instrukcja i rendery Samsunga Galaxy J2 Pro (2018) (www.telepolis.pl)

Do premiery nowego urządzenia zostało już naprawdę niewiele czasu....

Kontrolowana praca.

Obecnie większość poważnych przedsiębiorstw stosują specjalny system kontroli swoich pracowników. System ten nosi nazwę: ewidencja czasu pracy (link roger.pl). Zazwyczaj systemy ewidencji czasu pracy prowadzone są w trybie elektronicznym. Oznacza to, że każdy pracownik posiada specjalną kartę magnetyczną.


biura do wynajęcia warszawa

Foto: pixabay.com

Na niej zapisane są wszystkie jego…

Na niej zapisane są wszystkie jego dane, a także rejestrowane są jego wejścia, wyjścia z pracy, jak i również zwolnienia, urlopy i dni, w których nie pojawił się w zakładzie pracy. System ewidencji czasu pracy może być również dokonany na wiele innych sposobów. Są to na przykład specjalne bramki obrotowe, przez które pracownik musi przejść, aby dostać się do swojego biura. Taka bramka rejestruje jego wejście w systemie komputerowym. Mogą być również stosowane specjalne czytniki lub inne tego typu urządzenia.

biura do wynajęcia warszawa

Foto: pixabay.com

Z pewnością ewidencja czasu pracy zwiększa…

Z pewnością ewidencja czasu pracy zwiększa zarówno bezpieczeństwo firmy, jak i dyscyplinę pracowników. Pytanie tylko, czy przeciętny człowiek nie będzie czuł na sobie zbyt dużej presji. Trzeba bowiem przyznać, że ewidencja czasu pracy jest dosyć stresującym systemem, a przecież stres może obniżyć efektywność wykonywanej pracy. Być może lepiej po prostu postawić na zaufanie do swoich podwładnych.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Kontrolowana praca.”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum