O tym się mówi

Sony o problemach z wyświetlaczem w Xperii XZ1: to normalne (www.telepolis.pl)

Część użytkowników telefonów Sony z serii XZ1 zaczęło się...
Amerykańscy politycy chcą by Google przestał... (www.telepolis.pl)

Amerykańscy kongresmeni nie mogą się pogodzić z decyzją prezydenta...

Które etui na Ipada wybrać?

Jeżeli jesteśmy posiadaczami jakiegoś markowego tableta, to z pewnością napawa nas duma. W dobie naszych czasów takich sprzętów jest bardzo dużo, ale nie wszyscy producenci stają na wysokości zadania. Niektóre elektroniczne gadżety są bardzo niepraktyczne i szybko się psują. Tego zdecydowanie nie można powiedzieć o produktach marki Apple.


Wszystkie sprzęty wychodzące od tego producenta są najwyższej jakości i zgodne z najnowszymi trendami. Tymi samymi słowami można opisać tablet z serii IpadAir. Jest on duży, ultra płaski, bardzo ergonomiczny i przede wszystkim wszechstronny. Jeżeli mamy taki sprzęt, to od razu po zakupie powinniśmy zadbać o jego ochronę. Wybór konkretnego pokrowce będzie trudnym zadaniem bo etui na ipada air jest mnóstwo.

To jednak powinna być zaleta,…

To jednak powinna być zaleta, a nie wada. Dzięki temu, że mamy tak duży wybór możemy porównywać kilka ofert i wybierać tą najlepszą. Zatem jaki pokrowiec się sprawdzi w przypadku tego urządzenia. Najpierw zwróćmy uwagę na oryginalne etui pochodzące od producenta. Może to być naprawdę dobry wybór. Takie etui zakłada się na tylną klapkę, ale przednia klapka także istnieje i co równie ważne jest niezwykle praktyczna. Może bowiem stanowić dobrą podpórkę do tableta.

Które etui na Ipada wybrać? – galeria

Jeżeli na tym gadżecie oglądamy zdjęcia lub filmy, to trudno jest ten sprzęt cały czas trzymać w ręku, a taka klapka bardzo się przydaje. Jeżeli jednak szukamy czegoś innego, to etui skórzane zakładane i zdejmowane także może się sprawdzić. Taka torba na tableta ma liczne kieszonki i przegródki umożliwiające na przykład schowanie ładowarek, słuchawek czy rysików.

Dołącz do dyskusji “Które etui na Ipada wybrać?”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum