O tym się mówi

Wybuch Nokii 5233 zabił nastolatkę (www.telepolis.pl)

Smutna wiadomość dobiegła do nas z Indii. Osiemnastoletnia Uma Oram...
Nowa Krita: łatwe kolorowanie ilustracji i nowe... (www.dobreprogramy.pl)
Darmowy program graficzny Krita został wydany w nowej wersji 4.0, którą...

Ład w pracy

W każdej firmie powinien panować ład i porządek. To ułatwia znacznie jej prowadzenie. Kiedy w firmie wszystko jest na swoim miejscu, zarówno pracodawca, jak i pracownik, mają ułatwioną pracę, a jest to niebywale istotne. Dlatego też szczególną uwagę powinno przyłożyć się do wszelkiej dokumentacji.To ważne…

To ważne. Na przykład rejestracja czasu pracy powinna być szczególnie starannie prowadzona. Jest to kwestią istotną dla obu stron- dla pracodawcy i dla samego pracownika, bowiem rejestracja czasu pracy umożliwia odnotowanie kto i ile godzin w danym miesiącu przepracował. A z tym, jak wiadomo różnie bywa. Niektórzy się spóźniają, inni biorą nadgodziny, niektórzy wykorzystują urlopy, czy też przebywają na zwolnieniach lekarskich. Dlatego też rejestracja czasu pracy jest tu niezwykle pomocna.

Powinna być prowadzona w każdej, przede…

Powinna być prowadzona w każdej, przede wszystkim większej firmie. Pod koniec miesiąca rejestracja czasu pracy jest sprawdzana i wówczas dokładnie wiadomo komu, jakie wynagrodzenie akurat się należy. Toteż nie powinno się rezygnować z takich udogodnień, jakim jest bez wątpienia rejestracja czasu pracy.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ład w pracy”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum