O tym się mówi

Najważniejsze rozwiązania Bosch na konferencji Bosch... (www.dobreprogramy.pl)
Od inteligentnej rękawicy wykorzystywanej w produkcji, poprzez cyfrowego...
Alcatel 1X – oto pierwszy smartfon z odchudzonym... (www.dobreprogramy.pl)
Smartfony od dłuższego czasu nie grzeszą innowacyjnością, zaś w...

Ładowarka przenośna – powerbank

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez smartfonów i tabletów. Dzięki nim w dogodnej dla nas chwili możemy sprawdzić pocztę, zrobić przelew czy zabić nudę. Są tak samo przydatne w pracy, na uczelni i w domu. Jednak co gdy okaże się że nasza bateria właśnie się rozładowała, a my nie mamy ładowarki lub dostępu do prądu.


Na szczęście na ratunek śpieszy nam nowy gadżet. To właśnie powerbank umożliwia przenośne ładowanie. Tą przenośną baterię możemy wszędzie ze sobą zabrać. Jest niewielka, więc zmieści się do torebki, kieszeni, a nawet portfela. Co najważniejsze używanie jej nie jest skomplikowane. Wystarczy, że naładujemy ją jak zwykły telefon, a następnie podłączymy do naszego urządzenia za pomocą kabla dołączonego w zestawie.

Powerbank pełni rolę gniazdka elektrycznego…

Powerbank pełni rolę gniazdka elektrycznego i ładuje baterię. Niektóre modele umożliwiają zabranie za sobą energii, która pozwoli nawet na czterokrotne naładowanie baterii w standardowym smartfonie. Oczywiście za pomocą banku energii możemy naładować nie tylko telefon czy tablet, ale również np. odtwarzacz mp3, aparat. To urządzenie może okazać się niezbędne w pracy, szkole, podróży, na wakacjach oraz w domu. Wszędzie tam gdzie tylko potrzebujesz.

Ładowarka przenośna – powerbank – galeria

ładowarka przenośna powerbank

Foto: pixabay.com

ładowarka przenośna powerbank

Foto: pixabay.com

Do kupna zachęca również cena, która waha się od kilkunastu do kilkuset złotych, najczęściej jest ona związana z pojemnością i jakością powerbanku. Każdy może wybrać kształt i rozmiar, który mu odpowiada. Dostępne są klasyczne prostokąty, ale także kolorowe i niestandardowe formy. W ofertach dostępnych na rynku na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Dołącz do dyskusji “Ładowarka przenośna – powerbank”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum