O tym się mówi

BlackBerry Key2 wejdzie na rynek o wiele szybciej niż... (www.telepolis.pl)

W tamtym roku z modelem BlackBerry KeyOne był jeden problem: byli...
Kultowe Diablo ruszy na nowym sprzęcie. Klasyk wytrzyma... (www.dobreprogramy.pl)
Diablo, hit z roku 1996, ma szansę na nowe życie. Dzięki staraniom hakera...

Laptopy a pojemność dysku

Laptopy całkowicie opanowały rynek komputerów. Niby PCty są jeszcze w użyciu i raczej nadal będą, lecz jedynie do pracy w biurze, jako wyposażenie stałego stanowiska pracy, czy w pracowniach informatycznych w szkołach. Laptopy osiągają coraz lepsze parametry, dlatego wybierają je również najlepsi graficy. Laptopy są idealnym wyborem dla osób podróżujących lub często zabierających pracę do domu, a także dla uczniów i studentów.Są one często nieodłącznym elementem…

Są one często nieodłącznym elementem dnia większości z nas. Dlatego kupując laptopy musimy wybierać jak najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Największą rolę odgrywają oczywiście takie elementy jak procesor czy pamięć RAM, lecz ważny jest także dysk twardy. To na nim znajdować się będą wszystkie potrzebne nam informacje, gry, filmy, dokumenty, książki, i wiele innych rzeczy. Laptopy mogą mieć bardzo dużą pojemność pamięci dysku twardego.

Oczywiście dla osób korzystających jedynie do pracy biurowej lub wykorzystujących laptopy do przeglądania Internetu wystarczy pojemność 40GB, choć takich się już raczej nie produkuje. Dysk twardy o pojemności 120GB to minimalna pamięć, jaką oferują laptopy. Jednak producenci wyposażają je już nawet w 600GB pamięci, a nawet więcej. Takie laptopy są idealne dla osób, które lubią gromadzić na dysku filmy, zdjęcia, gry itp.

oferty pracy it – tutaj znajdziesz więcej informacji

Dołącz do dyskusji “Laptopy a pojemność dysku”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum