O tym się mówi

Surface Pro w świetnej promocji: hybryda Microsoftu... (www.dobreprogramy.pl)
Microsoft udowodnił, że potrafi tworzyć świetny sprzęt. W naszym teście...
Następca iPhone'a X może być tańszy niż tegoroczny (www.telepolis.pl)

Producenci sprzętu przyzwyczaili nas do stale rosnących cen swoich...

Modne i praktyczne akcesorium do tableta

Jeżeli chcemy wiedzieć jaka marka tabletów jest najczęściej wybierana przez użytkowników na całym świecie, to marka Apple w tej kwestii wiedzie pierwsze miejsce. Każdy nowy model, który wychodzi na rynek jest bardzo oczekiwany, a eksperci z różnych branż mocno się o nim rozpisują.Jeżeli mamy to szczęście korzystania na…

Jeżeli mamy to szczęście korzystania na co dzień z tego urządzenia, to na pewno z chęcią skorzystalibyśmy także z jakiegoś przydatnego akcesorium. Jeżeli chodzi o tablet IpadAir, to pierwszym skojarzeniem jest etui ipad air. Nie bez powodu piszemy o konkretnym modelu bowiem podczas zakupów musimy mieć na uwadze fakt, że każdy sprzęt jest nieco inny, a dobierane do niego etui musi idealnie pasować. Tak więc wiedząc już czego szukamy możemy rozejrzeć się za czymś modnym i praktycznym.

W tej kwestii na pewno warto skorzystać z oferty producenta, który daje nam szyte na miarę i bardzo modne atui zakładane na stałe. Jeżeli chcielibyśmy opisać ten model, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zakładaną na tylną klapkę część tego etui. Jest ono bardzo precyzyjnie wykonane i dopasowane w każdym szczególe tak więc na pierwszy rzut oka nawet nie widać, że je założyliśmy. Co do przedniej klapki to ma ona bardzo praktyczną funkcję.

Oprócz ochrony ekranu dotykowego działa ona także jako wygodna podpórka dla postawienia w sposób poziomy lub pionowy tableta. W zależności od potrzeb takie etui może być wybrane w dowolnym kolorze. Może być bowiem białe i może idealnie współgrać z tabletem, ale może być także czarne, zielone, czerwone czy chociażby różowe.

Dołącz do dyskusji “Modne i praktyczne akcesorium do tableta”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum