O tym się mówi

Premiera iPhone SE 2 nadchodzi (www.telepolis.pl)

Pojawiły się przypuszczenia, że premiera iPhone SE 2 odbędzie się...
Honor 10 oficjalnie zaprezentowany (www.telepolis.pl)

Dzisiaj Honor pokazał w Chinach swój najnowszy model. Specyfikacja i...

Monitoring pojazdów

Monitoring pojazdów pozwala na określanie pozycji dowolnego samochodu z wbudowanym nadajnikiem gps. Monitoring pojazdów staje się coraz bardziej wymagana usługą, szczególnie w firmach transportowych, oraz instytucjach użytku publicznego, takich jak Policja czy ratownictwo medyczne.Monitoring pojazdów nie jest jedynie wymysłem, pozwala…

Monitoring pojazdów nie jest jedynie wymysłem, pozwala on skutecznie obniżyć koszty utrzymania przedsiębiorstwa. Dzięki wiedzy, gdzie dokładnie znajduje się każdy pojazd, do klienta można wysłać ten, który znajduje się najbliżej, co zmniejsza koszty paliwa oraz czas oczekiwania klienta. Ponadto monitoring pojazdów pozwala pracodawcom na kontrolowanie czasu pracy pracowników, mogą oni stwierdzić, czy nie zbaczają oni zbytnio z wyznaczonej trasy.

Rent a car in Warsaw

Dzięki ogromnemu postępowi techniki monitoring pojazdów pokazuje położenie każdego samochodu z dokładnością do kilku metrów. Obecnie firmy, które zakładają monitoring pojazdów, mają coraz więcej zleceń, nawet od mniejszych firm, a często aby skorzystać z ich usług trzeba oczekiwać w kilkumiesięcznej kolejce.

Autor informacje czerpał ze strony: etn.pl

Dołącz do dyskusji “Monitoring pojazdów”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum