O tym się mówi

W konkursie Huaweia można wygrać spotkanie z Robertem... (www.telepolis.pl)

Huawei przygotował konkurs, w którym do wygrania jest spotkanie z...
LG G7 ThinQ debiutuje w Polsce (www.telepolis.pl)

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ, który będzie...

Nie ma się co przejmować

Elektronika bywa z natury zawodna, dlatego też trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność. Dla własnego dobra poleca się robić kopię zapasową cennych dla nas plików możliwie często. W końcu kiedyś może nadejść dzień, w którym posiadany przez nas pendrive przestanie być wykrywany przez komputer. Nie można wtedy panikować, trzeba jedynie zachować zdrowy rozsądek. Większość ludzie ze złości wyrzuciłaby takie urządzenie do śmietnika.Po pierwsze nie powinno się tego…

Po pierwsze nie powinno się tego robić ze względów ekologicznych, ponieważ zepsutą elektronikę zdaje się do punktu zbiórki elektro-śmieci. Poza tym nie nie stoi na przeszkodzie, by spróbować odzyskać cenne dla nas dane. Samemu lepiej tego nie robić, bo można jeszcze pogorszyć sytuację. Najlepiej od razu zwrócić się do specjalistów, którzy odzyskują dane z pamięci przenośnej każdego dnia. Dysponują oni specjalistycznym oprogramowaniem, które pozwoli błyskawicznie dokonać analizy. Nawet typowe uszkodzenie sprzętowe nie oznacza, że wszystko stracone. Trzeba być dobrej myśli, ponieważ nawet beznadziejne z pozoru przypadki mogą być rozstrzygnięte na korzyść klienta. Wiele w tym wypadku zależy już od szczęścia.

Na przyszłość warto jednak korzystać z…

Na przyszłość warto jednak korzystać z synchronizacji plików w chmurze. To gwarancja tego, że pliki zawsze będą znajdować się na bezpiecznym, w pełni szyfrowanym serwerze, do którego będziemy mieć dostęp do każdego miejsca na świecie. Pod warunkiem, że w pobliżu będzie gdzieś internet, bo w innym wypadku nic z tego nie wyjdzie. Jednak zasięg tej sieci też poszerza się dzięki operatorom komórkowym.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Nie ma się co przejmować”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum