O tym się mówi

PornHub walczy z blokadami w sieci, udostępnił własny... (www.dobreprogramy.pl)
Do walczących z cenzurą i blokadami geograficznymi w Internecie...
Ruszyła przedsprzedaż smartfonów myPhone 18:9 z gratisami (www.telepolis.pl)

Zamawiając w przedsprzedaży nowe smartfony z serii myPhone 18:9 można...

Nie wszystko stracone!

Czasem w wyniku własnych błędów lub po prostu awarii urządzenia tracimy dostęp do cennych dla nas danych. Kiedy mamy przeświadczenie, że wszystko stracone bezpowrotnie z pomocą przychodzą nam firmy, które potrafią zdziałać cuda. Nawet sformatowanie nośnika nie oznacza, że pliki usunęły się na dobre.Firmy odzyskujące dane na co…

Firmy odzyskujące dane na co dzień mierzą się ze znacznie trudniejszymi przypadkami. Współczesne aparaty cyfrowe nadal nie dysponują pojemną pamięcią typu Flash, tylko trzeba w nich używać kart pamięci. Teoretycznie nie ma z nimi żadnego problemu, jednak zdarza się, że przy próbie zgrania zdjęć na komputer wyskakują nam komunikaty o błędzie odczytu. W takiej sytuacji nie można panikować, tylko od razu lepiej zwrócić się do fachowców w tej dziedzinie.

Aby skutecznie odzyskać dane z karty pamięci Secure Digital, należy podjąć stosowne działania. W niektórych przypadkach jest to możliwe także w momencie, gdy sama karta uległa fizycznemu uszkodzeniu. Z tego, co widać technika idzie wyraźnie do przodu, jednak usługi tego typu będą świadczone coraz częściej, ponieważ w zasadzie dziś mało kto korzysta z aparatów na kliszę.

Ogółem powinniśmy się cieszyć, że istnieje coś takiego jak odzyskiwanie danych, bo w przypadku utraty fizycznej odbitki zdjęcia musimy się z nią pożegnać na dobre, chyba że będziemy ją w stanie odtworzyć jako obraz na ścianie, ale to już chyba lekka abstrakcja. Pomimo zdarzających się co jakiś czas awarii nie bójmy się korzystać z nośników takich jak karta pamięci Secure Digital.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Nie wszystko stracone!”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum