O tym się mówi

Xiaomi powraca do sklepów Biedronka: w ofercie Redmi 5... (www.dobreprogramy.pl)
Marka Xiaomi już na dobre zadomowiła się na polskim rynku. Urządzenia tej...
Ulefone X i Ulefone Armor X trafiają na polski rynek (www.telepolis.pl)

CK Mediator wprowadza na polski rynek dwa nowe smartfony marki Ulefone,...

Nokia n97

Wyczekiwany smart fon Nokia N97, który wszedł na rynek w zeszłym roku, mimo dłuższego już czasu, jaki upłynął od daty premiery, wciąż nie jest taki. Jeśli zdecydujemy się na zakup Nokia N97 cena, którą przyjdzie nam zapłacić, nie będzie niższa niż 1500 zł. W skrajnych przypadkach dla Nokia N97 cena może wynieść nawet 2500 zł – czyli właściwie tyle, ile w dniu premiery.Seria N Nokii to seria…

Seria N Nokii to seria multimedialna. Również w Nokii N97 znajdziemy wiele multimedialnych funkcji, a odtwarzanie multimediów jest w tym telefonie priorytetowe. Jednak za co tak naprawdę płacimy. Uważa się, że w przypadku Nokia N97 cena jest tak wysoka z powodu realnej klawiatury qwerty – elementu pożądanego przez użytkowników, którzy nie mogą przyzwyczaić się do klawiatur wirtualnych bądź uważają, że klawiatura wirtualna uniemożliwia szybkie pisanie.

Do tego w przypadku Nokia…

Do tego w przypadku Nokia N97 cena jest podbijana przez funkcje odtwarzania muzyki, wideo, przechowywania i robienia zdjęć oraz mnóstwo innych aplikacji. Mimo to trudno powiedzieć, czy dla Nokia N97 cena jest warta zapłacenia – do wszystkich tych funkcji już przywykliśmy i możemy je spotkać w dużo tańszych telefonach.

Dołącz do dyskusji “Nokia n97”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum