O tym się mówi

Android śledzi nas nawet po wyłączeniu lokalizacji (www.telepolis.pl)

Jest wiele powodów, by wyłączyć usługę lokalizacji w smartfonie....
TP-Link zapomniał o aktualizacjach firmware: kiepsko z... (www.dobreprogramy.pl)
TP-Link będzie musiał poważnie zastanowić się nad polityką względem...

Nowoczesna poczta

To poczta emailowa XXI wieku. Obecnie w komputerach zastosowano takie technologie, o jakich jeszcze niedawno nam się nawet nie śniło. Dzięki emailom możemy np. dowiedzieć się jak namierzyć telefon po numerze, w pocztach i komputerach zastosowano czytnik linii papilarnych, GPS-y pozwalają nam na śledzenie telefonu i tym samym nasza poczta zawsze wie gdzie się znajdujemy i może nam podpowiadać pewne miejsca lub pewne lokalizacje, które mogą okazać się dla nas istotne.


czytnik linii papilarnych

Foto: pixabay.com

Jeszcze nie dawno takie rozwiązania były…

Jeszcze nie dawno takie rozwiązania były bardzo mocno bardziej w naszej wyobraźni, teraz to wszystko stało się już rzeczywistością. Obecnie poczta internetowa odgrywa ogromną rolę w życiu większości ludzi. Każdego dnia do każdej skrzynki e-mail trafia średnio od 4 do 20 wiadomości, a 61 proc. internautów posiada trzy lub więcej kont pocztowych. Większość z nas nie ogranicza się do jednego sposobu odbioru poczty elektronicznej i przegląda e-maile zarówno za pomocą programu pocztowego, jak i strony www. Powoli rośnie też liczba osób, które odbierają korespondencję przez telefon komórkowy – z tego sposobu korzysta już 17 proc. badanych( ShareThis ). Biorąc pod uwagę coraz większą popularność smartfonów w naszym kraju odsetek ten będzie rósł w bardzo szybkim tempie. „Sprawna organizacja naszego życia społecznego w świecie, w którym dociera do nas masa informacji staje się coraz większym wyzwaniem.

czytnik linii papilarnych

Foto: pixabay.com

Ciągle się śpieszymy, gdzieś biegniemy i…

Ciągle się śpieszymy, gdzieś biegniemy i przez to trudniej jest nam utrzymać bliski kontakt z osobami, na których nam zależy” – stwierdził Michał Kostrzewa z działu Consumer&Online Microsoft Polska, kontunuując „Skrzynka pocztowa, którą łatwo porządkować i przeglądać jest dla nas ułatwieniem w komunikacji. Z Windows Live Hotmail będziemy mogli korzystać na urządzeniach, które towarzyszą nam na co dzień – na naszym komputerze czy telefonie i powoli także na ekranie telewizora z dostępem do Internetu i z przeglądarką”. Jak więc widać nie dziwne, że branże komputerowe i internetowe tak wielkie pieniądze inwestują w rozwój różnych programów pocztowych oraz zwiększanie funkcji programów pocztowych.

czytnik linii papilarnych

Foto: pixabay.com

Dołącz do dyskusji “Nowoczesna poczta”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum