O tym się mówi

Archos nawiązuje współpracę z European Crypto Bank (www.telepolis.pl)

Producent sprzętowego portfela do kryptowalut ogłosił partnerstwo z...
Google przeznaczy 300 milionów dolarów na współpracę... (www.telepolis.pl)

Google postanowił przeznaczyć 300 milionów dolarów na rozwój swojego...

Nowoczesna poczta

To poczta emailowa XXI wieku. Obecnie w komputerach zastosowano takie technologie, o jakich jeszcze niedawno nam się nawet nie śniło. Dzięki emailom możemy np. dowiedzieć się jak namierzyć telefon po numerze, w pocztach i komputerach zastosowano czytnik linii papilarnych, GPS-y pozwalają nam na śledzenie telefonu i tym samym nasza poczta zawsze wie gdzie się znajdujemy i może nam podpowiadać pewne miejsca lub pewne lokalizacje, które mogą okazać się dla nas istotne.


czytnik linii papilarnych

Foto: pixabay.com

Jeszcze nie dawno takie rozwiązania były…

Jeszcze nie dawno takie rozwiązania były bardzo mocno bardziej w naszej wyobraźni, teraz to wszystko stało się już rzeczywistością. Obecnie poczta internetowa odgrywa ogromną rolę w życiu większości ludzi. Każdego dnia do każdej skrzynki e-mail trafia średnio od 4 do 20 wiadomości, a 61 proc. internautów posiada trzy lub więcej kont pocztowych. Większość z nas nie ogranicza się do jednego sposobu odbioru poczty elektronicznej i przegląda e-maile zarówno za pomocą programu pocztowego, jak i strony www. Powoli rośnie też liczba osób, które odbierają korespondencję przez telefon komórkowy – z tego sposobu korzysta już 17 proc. badanych( ShareThis ). Biorąc pod uwagę coraz większą popularność smartfonów w naszym kraju odsetek ten będzie rósł w bardzo szybkim tempie. „Sprawna organizacja naszego życia społecznego w świecie, w którym dociera do nas masa informacji staje się coraz większym wyzwaniem.

czytnik linii papilarnych

Foto: pixabay.com

Ciągle się śpieszymy, gdzieś biegniemy i…

Ciągle się śpieszymy, gdzieś biegniemy i przez to trudniej jest nam utrzymać bliski kontakt z osobami, na których nam zależy” – stwierdził Michał Kostrzewa z działu Consumer&Online Microsoft Polska, kontunuując „Skrzynka pocztowa, którą łatwo porządkować i przeglądać jest dla nas ułatwieniem w komunikacji. Z Windows Live Hotmail będziemy mogli korzystać na urządzeniach, które towarzyszą nam na co dzień – na naszym komputerze czy telefonie i powoli także na ekranie telewizora z dostępem do Internetu i z przeglądarką”. Jak więc widać nie dziwne, że branże komputerowe i internetowe tak wielkie pieniądze inwestują w rozwój różnych programów pocztowych oraz zwiększanie funkcji programów pocztowych.

czytnik linii papilarnych

Foto: pixabay.com

Dołącz do dyskusji “Nowoczesna poczta”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum