O tym się mówi

[Aktualizacja] Polska premiera LG V30 (www.telepolis.pl)

LG V30 debiutuje na polskim rynku. Smartfon trafi do sprzedaży 17...
Darmowe ebooki i audiobooki w listopadzie - akcja Czytaj PL (www.telepolis.pl)

Trwa akcja Czytaj PL, dzięki której do końca listopada można mieć...

Nowoczesne techniki sprzedaży

Nowoczesność w sprzedaży przejawia się analogicznie do zmian w marketingu. Chodzi tutaj bowiem o zmianę sposobu kontaktowania się z rynkiem, przedsiębiorstwa przechodzą na strategię, której istotą jest indywidualne podejście do klienta. W głównej mierze odchodzi się od tradycyjnej sprzedaży. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z korzyści wynikających ze stosowania sprzedaży osobistej. Sprzedaż osobista to bezpośrednie zaspokajanie potrzeb nabywców poprzez wcześniejsze ich zidentyfikowanie i uświadomienie przez klienta.Galeria

doradctwo handel internetowy

Foto: pixabay.com

doradctwo handel internetowy

Foto: pixabay.com

doradctwo handel internetowy

Foto: pixabay.com

To osobiste przedstawienie produktu przez sprzedawcę klientowi, który jest zainteresowany ofertą. Aby mogło dojść do zawarcia umowy kupna-sprzedaży sprzedawca musi wywołać pozytywne nastawienie u klienta, musi zapewnić go o słuszności podejmowanej decyzji zakupowej. Najważniejszym jest fakt, o którym musi pamiętać każdy sprzedawca, że klient kupuje korzyść, użyteczność związaną z produktem. Pod określeniem technik sprzedaży zawierają się sposoby komunikacji, negocjacji, podczas których sprzedawca i klient bronią swoich interesów i starają się dojść do kompromisu. Techniki sprzedaży to przede wszystkim umiejętności i kompetencje dobrego sprzedawcy, który za wykorzystaniem nabytego doświadczenia i wspomnianych technik zaspokaja potrzeby nabywców.

Mówiąc o ewolucji nowoczesnych technik…

Mówiąc o ewolucji nowoczesnych technik sprzedaży nie sposób nie wspomnieć o ogromnym znaczeniu i wpływie techniki i technologii wpływającej nie tylko na samą sprzedaż, ale na całą organizację firmy, jej działanie i oddziaływanie na otoczenie. Największą nowoczesnością w sprzedaży jest niezaprzeczalnie Internet, dający firmom nieograniczone pole do działania w zakresie handlu i kontaktu z klientami. Warto zasięgnąć fachowej porady u specjalistów w doradctwie handlu internetowego.

Dołącz do dyskusji “Nowoczesne techniki sprzedaży”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum