O tym się mówi

Facebook usunął 200 podejrzanych aplikacji (www.telepolis.pl)

Zaczęły się zapowiedziane przez Marka Zuckerberga porządki w...
LG G7 ThinQ trafi do Polski z ceną 3499 zł (www.telepolis.pl)

W ofercie sklepu Komputronik pojawił się najnowszy flagowiec LG. Jego...

Obowiązek fiskalny

Każda firma prowadząca sprzedaż detaliczną, bądź też przedsiębiorstwo, którego przychody ze sprzedaży przekroczyły kwotę 40 tys. euro w skali roku jest zobowiązane do zaopatrzenia się w kasę fiskalną. Przy obsłudze klientów terminalami płatniczymi dodatkowo muszą się oni zaopatrzyć w drukarki fiskalne rejestrujące sprzedaż.drukarki fiskalne – galeria

http://www.elzab.com.pl/drukarki

Foto: pixabay.com

Owe drukarki fiskalizujące są bezpośrednio podłączone do terminale i reagują za każdym naszym potwierdzeniem dokonanej transakcji. Pierwsza kasa fiskalna w firmie jest refundowana w części, jednak drukarka fiskalna już musi być w całej kwocie sfinansowana przez przedsiębiorcę. Na rynku są dostępne drukarki fiskalne o różnym gabarycie, przepustowości i funkcjach, które mogą być wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem. Prowadząc duży sklep detaliczny, obsługujący każdego dnia co najmniej kilkuset klientów, należy wybrać solidną maszynę, która sprosta zadaniu i nie zaskoczy awaryjnością w połowie transakcji.

Każda drukarka fiskalna jest serwisowana, zobowiązani…

Każda drukarka fiskalna jest serwisowana, zobowiązani są do tego sprzedawcy prowadzący sprzedaż kas, maszyn fiskalnych i terminali płatniczych. Po zakupie drukarki, nie zapomnij o jej zarejestrowaniu we właściwym dla Ciebie urzędzie, który nada Twojej drukarce numer rejestracyjny.

Tagi: ,

Dołącz do dyskusji “Obowiązek fiskalny”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum