O tym się mówi

Światowy rynek smartfonów: w marcu iPhone X był nadal... (www.telepolis.pl)

Wśród pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się smartfonów w...
Będzie transmisja w internecie z przesłuchania... (www.telepolis.pl)

Do grona najpopularniejszych streamerów w internecie przez moment...

Obowiązkowe drukarki fiskalne

Rząd nas lubi i ciągle wprowadza nam te dowody sympatii do prawa pracy. Niestety już prawie każdy musi mieć drukarki fiskalne prowadząc działalność w Krakowie. Niestety nie możemy z tym walczyć, bo nie mamy jak. Jeśli chcemy zarabiać pieniądze potrzebne nam są drukarki fiskalne, które udokumentują wszystkie nasze przychody.Może się nam to nie podobać, bo…

Może się nam to nie podobać, bo bez wiedzy państwa nie zarobimy nawet złotówki, ale trzeba zacisnąć żeby i pracować. Na rynku obecnych jest wiele firm oferujących kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Ważne jest też, gdzie mieści się najbliższy serwis tych urządzeń. Bo drukarki fiskalne potrzebne nam są cały czas i w razie awarii będziemy musieli zamknąć sklep. Gdzie te czasu kiedy wysiadał prąd i ludzie nadal mogli wszystko kupować. Dzisiaj nawet drzwi się w niektórych sklepach nie otworzą. Technika jest dobra, ale widać, że nie do końca się sprawdza.

Skoro nie możemy walczyć z rządem…

Skoro nie możemy walczyć z rządem to musimy chociaż kupić w Krakowie kasy fiskalne i drukarki do naszym potrzeb. Większe sieci sklepów mają bardzo nowoczesne i rozbudowane urządzenia. W mniejszych sklepach jest to mało konieczne, wiec wystarczy coś większego od kalkulatora. Musi tylko przyjmować to, co wbijemy i drukować paragony. Nic więcej.

kasy fiskalne

Foto: pixabay.com

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Obowiązkowe drukarki fiskalne”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum