O tym się mówi

AlkyRecovery: najbardziej innowacyjna aplikacja dla... (www.dobreprogramy.pl)
Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe w mobilnych aplikacjach często...
LG Q8+ przechodzi certyfikację w Korei Południowej (www.telepolis.pl)

Minął prawie rok od wejścia LG Q8 do Europy i prawie dwa tygodnie od...

Obowiązkowe wyposażenie sklepów

Sklepy muszą być wyposażone w kasy fiskalne. Mało tego, że muszą mieć kasy fiskalne to jeszcze trzeba sprawdzać i legalizacje i ważność. Jeśli się okaże podczas kontroli, że kasy fiskalne już dawno nie mają takie legalizacji to już po nas. Urząd Skarbowy zaraz nałoży na nas sporą karę, którą bez mrugnięcia okiem będziemy musieli zapłacić.Warto o tym wiedzieć i o…

Warto o tym wiedzieć i o tym pamiętać zwłaszcza jeśli nie mieliśmy nigdy w sklepie kasy fiskalnej. Obywatel nie wiele ma do powiedzenia we własnym państwie chociaż je utrzymuje właśnie z podatków. Taki paradoks, które nie da się ani przeskoczyć, ani ominąć. Wiele szumu było lata temu o taksówkarzach, którzy musieli instalować w samochodach kasy fiskalne. Akurat tutaj było więcej szumu niż to wszystko warte. Kierowcy krzyczeli, że kasa będzie kosztowała 2 tysiące złotych, a ich nie stać na takie wydatek. Okazało się, że prawie całą sumę będą mieć zwróconą.

kasy fiskalne

Foto: pixabay.com

Ciekawe jest to, że taksówkarze…

Ciekawe jest to, że taksówkarze nigdy nic nie zarabiają, a potrafią jeździć samochodami za setki tysięcy złotych z silnikami tak wielkimi, że szok. Spalanie takiego auta jest w granicach 20-30 litrów benzyny w mieście, ale nikt gazu nie zakłada. Może po prostu ktoś z Urzędu Skarbowego też to zauważył wracają kiedyś do domu?.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Obowiązkowe wyposażenie sklepów”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum