O tym się mówi

Nowa Opera 52 wyraźnie przyśpiesza dzięki nowościom w... (www.dobreprogramy.pl)
Użytkownicy przeglądarki Opera mogą od dziś korzystać ze stabilnej...
PayU wprowadza odroczoną płatność (www.telepolis.pl)

42% Internautów przyznaje, że zdarzyło im się nie dokończyć zakupu...

Obudowa do Sony Xperia

Jeżeli na co dzień mamy telefon marki Sony, to na pewno mamy także poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Marka ta zdecydowanie wyróżnia się na tle innych producentów, bo ogromną uwagę zwraca nie tylko na technologię, ale także na design. Wszystkie telefony wychodzące z tej firmy są dopracowane w każdym szczególe, ale najbardziej wszystkim znana jest seria Xperia, której najnowsze modele charakteryzują się wysoką odpornością między innymi na zalanie.Obudowa do Sony Xperia – galeria

sklep sony

Foto: pixabay.com

sklep sony

Foto: pixabay.com

sklep sony

Foto: pixabay.com

Mimo tego, że ten telefon jest wodoszczelny powinniśmy mieć na niego jaką obudowę. Ochroni ona tylną klapkę i przedni panel dotykowy, ale także dobrze dobrana doda uroku. Szukając etui sony xperia możemy natrafić na wiele ciekawych propozycji. Na początek przyjrzymy się tym, które zakłada się tylko na tylną część telefonu. Są one dobrze dopasowane, a także mają funkcje antypoślizgowe. Tego rodzaju telefony najczęściej są błyszczące i śliskie. Jeśli jednak nałożymy na nie silikonową obudowę, to możemy mieć pewność, że telefon tak szybko nie wypadnie nam z ręki. Te etui są także bardzo kolorowe i wzorzyste. W zasadzie ile gustów tyle wzorów, każdy może wybrać coś dla siebie. Mając taką tylną obudowę, musimy mieć także coś co ochroni naszą przednią szybkę.

Możemy na przykład kupić specjalną folię,…

Możemy na przykład kupić specjalną folię, które będzie chroniła przed zarysowaniem, ale możemy również kupić etui, które jest zamykane, i które chroni zarówno przód jak i tył telefonu. W tej wersji obudowy także mają wiele kolorów, ale znacznie trudniej jest kupić coś z jakimś wzorem.

Dołącz do dyskusji “Obudowa do Sony Xperia”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum