O tym się mówi

Polsat zostaje udziałowcem Eleven Sports Network (www.telepolis.pl)

Telewizja Polsat kupi 3340 udziałów (50% + 1) Eleven Sports Network o...
Kolejne błędy aktualizacji Windowsa: nie działają... (www.dobreprogramy.pl)
Kwietniowa aktualizacja Windows wielu użytkownikom przysporzyła sporo pracy...

Ochrona prywatności

Każdy, kto choć raz widział co ma asortyment takiego miejsca jak sklep szpiegowski (tutaj jbpartner.pl) to doskonale wie jak wiele może czyhać na nas zagrożeń i zagrożeń naszej prywatności.


sklep szpiegowski

Foto: pixabay.com

Dlatego też warto dowiedzieć się czym jest…

Dlatego też warto dowiedzieć się czym jest skaner prywatności i dlaczego warto sprawdzić nim nasz komputer czy naszego laptopa. Kluczowym komponentem skanera jest szyfrujący silnik P2P z własnym routingiem: Privacy ProtectorTM. Co to oznacza w praktyce. Każde połączenie z Twojego komputera jest w kolejności: szyfrowane, rozdzielanie na wiele części, przekazywane do wielu dynamicznie wybieranych węzłów i dopiero wówczas wieloma drogami dociera do strony www czy pliku, do którego chciałeś dotrzeć.

sklep szpiegowski

Foto: pixabay.com

To oznacza, że Twój ISP oraz każde inne szpiegujące oczy zobaczą wyłącznie potok zaszyfrowanych pakietów, nic więcej. W tym samym czasie możesz łączyć się z witrynami, które wymagają podtrzymywania sesji i jednoznacznego użytkownika, np banki online, gdyż skaner sam wykrywa, które połączenia ma szyfrować, a które traktować normalnie. Program posiada ponadto szereg imponujących funkcji, które z pewnością zasługują na uwagę m.

im kontrolowanie tego jakie informacje są…

im kontrolowanie tego jakie informacje są o Tobie odczytywane w sieci bez Twojej wiedzy, co oznacza, że możesz zadecydować, czy chcesz używać internetu w standardowy, w pełni jawny i logowany sposób, czy też w pełni szyfrowany, anonimowy sposób. Więcej ciekawych możliwości programu znajduje się w zakładce „Funkcjonalności”. Korzystanie z takiego skanera z reguły jest płatne.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ochrona prywatności”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum