O tym się mówi

MWC2018: HMD Global prezentuje Nokie 8110 4G (www.telepolis.pl)

HMD Global przywraca na rynek kolejną legendę. Tym razem padło na...
Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga... (www.dobreprogramy.pl)
Czas podsumować najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów. O czym...

Ochrona prywatności

Każdy, kto choć raz widział co ma asortyment takiego miejsca jak sklep szpiegowski (tutaj jbpartner.pl) to doskonale wie jak wiele może czyhać na nas zagrożeń i zagrożeń naszej prywatności.


sklep szpiegowski

Foto: pixabay.com

Dlatego też warto dowiedzieć się czym jest…

Dlatego też warto dowiedzieć się czym jest skaner prywatności i dlaczego warto sprawdzić nim nasz komputer czy naszego laptopa. Kluczowym komponentem skanera jest szyfrujący silnik P2P z własnym routingiem: Privacy ProtectorTM. Co to oznacza w praktyce. Każde połączenie z Twojego komputera jest w kolejności: szyfrowane, rozdzielanie na wiele części, przekazywane do wielu dynamicznie wybieranych węzłów i dopiero wówczas wieloma drogami dociera do strony www czy pliku, do którego chciałeś dotrzeć.

sklep szpiegowski

Foto: pixabay.com

To oznacza, że Twój ISP oraz każde inne szpiegujące oczy zobaczą wyłącznie potok zaszyfrowanych pakietów, nic więcej. W tym samym czasie możesz łączyć się z witrynami, które wymagają podtrzymywania sesji i jednoznacznego użytkownika, np banki online, gdyż skaner sam wykrywa, które połączenia ma szyfrować, a które traktować normalnie. Program posiada ponadto szereg imponujących funkcji, które z pewnością zasługują na uwagę m.

im kontrolowanie tego jakie informacje są…

im kontrolowanie tego jakie informacje są o Tobie odczytywane w sieci bez Twojej wiedzy, co oznacza, że możesz zadecydować, czy chcesz używać internetu w standardowy, w pełni jawny i logowany sposób, czy też w pełni szyfrowany, anonimowy sposób. Więcej ciekawych możliwości programu znajduje się w zakładce „Funkcjonalności”. Korzystanie z takiego skanera z reguły jest płatne.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ochrona prywatności”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum