O tym się mówi

Kliknij tutaj, aby zabić wszystkich: słynny ekspert o... (www.dobreprogramy.pl)
Kilka dni temu w Londynie badacze z firmy INSINIA pokazali, jak za pomocą...
Kiwi: szybka przeglądarka na Androida blokuje reklamy,... (www.dobreprogramy.pl)
Użytkownicy Androida mają od niedawna możliwość korzystania z kolejnej,...

Od marketingu partnerskiego do systemu crm

Wielu specjalistów z dziedziny marketingu uważa, że system crm (tutaj crmvision.pl) wywodzi się koncepcji marketingu partnerskiego. Faktycznie elementy, z których system crm jest zbudowany są podobne do wszelkiego typu oprogramowania związanego z podejmowaniem decyzji strategicznych w przedsiębiorstwie czyli systemami wspomagania marketingowego.Głównym elementem, niejako bazą jest technologia informacyjna(…

Głównym elementem, niejako bazą jest technologia informacyjna( hardware, software )oraz instrumenty analityczne. Dopełnieniem są ilościowe( marketing data )oraz jakościowe( marketing knowledge )informacje marketingowe. System crm daje swoim użytkownikom wiele możliwości. Do głównych z nich zalicza się przede wszystkim generowanie aktualnych informacji i raportów dotyczących na przykład sprzedaży, jaką w danym miesiącu wygenerował dany klient. To pozwala przedsiębiorstwu szybko dostrzec zmianę tendencji w sprzedaży, zmian na rynku, a takie dane pomagają w dostrzeżeniu niebezpieczeństwa lub też szans rynkowych.

system crm – galeria

System crm gromadzi przetwarza, przechowuje, poddaje dogłębnej analizie i udostępnia uprawnionym użytkownikom wszelkie dane zgromadzone w przedsiębiortwie. Współcześnie system crm wykorzystuje najnowsze osiągnięcia IT, spośród których można wymienić wspomaganie sprzedaży, strony internetowe.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Od marketingu partnerskiego do systemu crm”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum