O tym się mówi

Odtwarzacz ALLPlayer otrzymał większą aktualizację:... (www.dobreprogramy.pl)
W kwietniu popularny odtwarzacz ALLPlayer skończył 20 lat. Z tej okazji...
Nokia X6 opuszcza Chiny (www.telepolis.pl)

Nokia X6 pierwotnie miała być modelem przeznaczonym wyłącznie na...

Odzyskasz dane

Na pewno każdy z nas chociaż raz w życiu stracił ważne dane. Czasami przez swoje niedopatrzenie, kiedy porysowaliśmy ważną płytę bądź też dane, które pozostawiliśmy na dysku C w naszym komputerze. Kiedy ze swojej nieuwagi zmarnowaliśmy bardzo ważne dane, nie powinniśmy załamywać rąk i martwić się, co na to powie nasz szef.Jak najszybciej powinniśmy udać się do firmy,…

Jak najszybciej powinniśmy udać się do firmy, która pomoże nam w odzyskaniu utraconych danych. Odzyskiwanie danych jest możliwe, nawet z bardzo uszkodzonego dysku czy nośnika. Oczywiście usługa taka jest droga, jednak kiedy są to ważne informacje, nie ma się wyboru. Odzyskiwanie danych następuje szybko, jednak kosztownie. Warto pamiętać o tworzeniu kopii zapasowych, aby uniknąć sytuacji, kiedy odzyskiwanie danych pozostanie ostateczną koniecznością.

Zapisując pliki na komputerze, lepiej wybrać na…

Zapisując pliki na komputerze, lepiej wybrać na zapis dysk D, ponieważ dysk C, gdzie znajduje się Windows może posiadać wirusy, aż w końcu tak dużego wirusa, że nie będziemy w stanie na własną rękę nic z tym zrobić i wtedy pomoże nam tylko odzyskiwanie danych w profesjonalnych firmach.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Odzyskasz dane”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum