O tym się mówi

Przydatne udogodnienia w najnowszej aktualizacji IKO (www.telepolis.pl)

Użytkownicy IKO mogą zainstalować najnowszą aktualizację, która...
Microsoft ma powód do radości, w usługi korporacji... (www.dobreprogramy.pl)
Z roku na rok coraz bardziej stawiając na rozwiązania bazujące na chmurze...

Ograniczanie dostępu

Kontrola umożliwia ograniczenie dostępu do pomieszczeń w niezawodny sposób zarówno w firmach jak i domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu kontrola dostępu uzyskujemy wyższy poziom bezpieczeństwa oraz kontroli.System, jakim jest kontrola dostępu…

System, jakim jest kontrola dostępu występuje w różnorodnych konfiguracjach, od prostych systemów autonomicznych, przez rozwiązania sieciowe, aż do kompleksowych instalacji połączonych z innymi systemami bezpieczeństwa( alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe ). Zaawansowany system jakim jest kontrola dostępu pozwala na realizację każdej, konfiguracji charakteryzując się wysoką jakością, niezawodnością oraz konkurencyjną ceną. Od roku 1998 naszą specjalnością jest kontrola dostępu. Produkujemy całą gamę czytników, sterowników i urządzeń wspomagających do systemów.

Dostarczamy również identyfikatory zbliżeniowe, czyli…

Dostarczamy również identyfikatory zbliżeniowe, czyli tzw. transpondery przeróżnych typów i kształtów. Zapewniamy wysoką jakość produktów i ciągłość dostaw. Na życzenie klientów wykonujemy modyfikacje istniejących urządzeń lub projektujemy zupełnie nowe czytniki lub sterowniki spełniające warunki stawiane przez kontrola dostępu.

Tagi:

Dołącz do dyskusji “Ograniczanie dostępu”

Odpowiedz

Wspomóż PAH

advert

Archiwum